Wpis z mikrobloga

@JestemZielonka: Miałam na uszach i mam porównanie. Może moje Alpha One to słuchawki dla muzyków, ale takie Sony za 50 dych nie koniecznie. Obie pary zjadają Airpodsy na śniadanie. Te brzmią jakby im ktoś poniżej 100 Hz obciął pasmo, średnie brzęczą niemal, o wysokich nie wspomnę. Aha moje hobby to tworzenie muzyki, a to jeden z moich kawałków.
@xandra: nie chcę się wdawać w polemikę, bo o dzwięku nie mam za duzego pojecia, ale jednak w moim odczuciu (mam te sluchawki od okolo pol roku) i porownaniu do innych sluchawek dousznych prezentuja się dobrze. Chociaż moze to po prostu ja mam zbyt płytki słuch ¯_(ツ)_/¯
To on powoduje, że tak pierdzą ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: Nie. Poza tym bezpośrednia konkurencja z tych chipem jest droższa. Mnie też nie pasuje ich jakość dźwięku, ale oczywiście trzeba zmienić temat i odwrócić uwagę od oszustwa. Może to Ty sprzedajesz te słuchawki? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kaloryfere: Nie, nie sprzedaje słuchawek. Odnośnie aukcji, tytuł może być trochę mylący, ale w końcu jest napisane, że to zamiennik. Ktoś jednak zgłosił tą aukcję bo jej nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)