Wpis z mikrobloga

Witam.
Tak jak obiecałem jakieś 30 minut temu zaczynamy część drugą wykreślanki z lekturami. Postarałem sie dopasować lektury, takze mamy kolejne dziesięć lektury ze szkoły średniej i gimnazjum. Oczywiście głosujemy na najgorszą lekturę które są w propozycjach i przepraszam również za dzisiejsze podwójne wołanie, ale chciałem by było trochę ciekawiej i szybciej!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany, mozesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam.
Tak jak obiecałem jakieś 30 minut temu zaczynamy część drugą w...

źródło: comment_EVi74p5H5bL2eOfZAAa3eDyz4IY3SNMS.jpg

Pobierz

CZĘŚĆ 2: Zagłosuj na najgorszą lekturę

  • Granica 8.1% (124)
  • Ludzie bezdomni 3.3% (50)
  • Kordian 5.6% (86)
  • Proces 1.7% (26)
  • Cierpienia młodego Wertera 21.5% (330)
  • Król Edyp 3.1% (47)
  • Nad Niemnem 44.0% (675)
  • Hamlet 2.6% (40)
  • Przedwiośnie 5.3% (82)
  • Dzieje Tristana i Izoldy 4.8% (73)

Oddanych głosów: 1533

  • 44
zamiast przedmiotu język polski powinien być przedmiot literatura i naprawdę quality książki światowe, ciekawe i świetne a nie takie gówna jak na tym zestawieniu, kto ten szajs chce czytać?


@Xtal: Ale na przykład jakie książki? ;d
@oba-manigger
Książka, która jest lekturą, wiązać ze sobą pewne cele, idee, szczególnie wychowawcze. Powinna zawierać w sobie wzorce, za którymi młodzież jest gotowa podążyć, naśladować ich bohaterów.
I na tym polu, wg mnie, najlepszą lekturą pod tym względem są "Cierpienia młodego Wertera"

Bowiem za każdą #!$%@?ą minutą przerabiania na lekcji tego gówna, coraz mocniej wzbierała we mnie chęć palnięcia sobie w czerep.
@Wynoszony: nie chce mi się pisać, weź se jakieś zestawienie losowe z 4chana infografikę best books /lit/ tam większość jest quality książek
wszystkie prawie polackie książki których nikt nie rozumie są do #!$%@? z kanonu lektur
dobra literatura może zmienić młody umysł, nakreślić wartości, zmienić postrzeganie świata, ale jak w kanonie jest taki śmietnik jak na tej grafice to dlatego większość ludzi ma w dupie literaturę. zabić #!$%@? tych ludzi, którzy