Wpis z mikrobloga

Witam.
Tak jak obiecałem jakieś 30 minut temu zaczynamy część drugą wykreślanki z lekturami. Postarałem sie dopasować lektury, takze mamy kolejne dziesięć lektury ze szkoły średniej i gimnazjum. Oczywiście głosujemy na najgorszą lekturę które są w propozycjach i przepraszam również za dzisiejsze podwójne wołanie, ale chciałem by było trochę ciekawiej i szybciej!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany, mozesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam.
Tak jak obiecałem jakieś 30 minut temu zaczynamy część drugą w...

źródło: comment_EVi74p5H5bL2eOfZAAa3eDyz4IY3SNMS.jpg

Pobierz

CZĘŚĆ 2: Zagłosuj na najgorszą lekturę

  • Granica 8.1% (124)
  • Ludzie bezdomni 3.3% (50)
  • Kordian 5.6% (86)
  • Proces 1.7% (26)
  • Cierpienia młodego Wertera 21.5% (330)
  • Król Edyp 3.1% (47)
  • Nad Niemnem 44.1% (676)
  • Hamlet 2.6% (40)
  • Przedwiośnie 5.3% (82)
  • Dzieje Tristana i Izoldy 4.8% (73)

Oddanych głosów: 1534

  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Za_jakie_grzechy: No k---a, Bratnia Dusza :D Jak ja nienawidzę tej książki... Jej zakończenie sprawiło, że mam teraz swoją własną definicję mieszanych uczuć - bo z jednej strony, to że nie trafił sobie odpowiednio w łeb i umierał sprawiło, że książka miała kilka dodatkowych linii, które trzeba było przeczytać, ale z drugiej strony jego śmierć w męczarniach była choć lekką satysfakcją za mój zmarnowany czas przy tym "utworze"...

I ja rozumiem,
  • Odpowiedz