Wpis z mikrobloga

Witam.
Tak jak obiecałem jakieś 30 minut temu zaczynamy część drugą wykreślanki z lekturami. Postarałem sie dopasować lektury, takze mamy kolejne dziesięć lektury ze szkoły średniej i gimnazjum. Oczywiście głosujemy na najgorszą lekturę które są w propozycjach i przepraszam również za dzisiejsze podwójne wołanie, ale chciałem by było trochę ciekawiej i szybciej!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany, mozesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam.
Tak jak obiecałem jakieś 30 minut temu zaczynamy część drugą w...

źródło: comment_EVi74p5H5bL2eOfZAAa3eDyz4IY3SNMS.jpg

Pobierz

CZĘŚĆ 2: Zagłosuj na najgorszą lekturę

  • Granica 8.1% (124)
  • Ludzie bezdomni 3.3% (50)
  • Kordian 5.6% (86)
  • Proces 1.7% (26)
  • Cierpienia młodego Wertera 21.5% (330)
  • Król Edyp 3.1% (47)
  • Nad Niemnem 44.1% (676)
  • Hamlet 2.6% (40)
  • Przedwiośnie 5.3% (82)
  • Dzieje Tristana i Izoldy 4.8% (73)

Oddanych głosów: 1534

  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xtal: To i tak by nic nie dało. Parę z tych książek to jest top, a i tak przymuszony uczeń nic z tego nie wyciągnie. Zbrodnia i Kara, Lalka, Proces, Ferdydurke to jest literatura na najwyższym poziomie. ;d
  • Odpowiedz
@eze_von_chiel: A ja z chęcią ujebię, bo strasznie mi się nie podobał, znacznie bardziej niż niektóre pozycje z listy. Treść była zbyt uniwersalna, przez co odbiór był bardzo miałki. A pamiętam, że sięgnąłem z własnej woli, a nie jako po lekturę szkolną.
  • Odpowiedz
  • 0
@oba-manigger Dla mnie "Nad Niemnem", czy "Przedwiośnie", a nie mówię już nawet o "Ludziach bezdomni" to klasyka sama w sobie dla mnie. Ankieta raczej odzwierciedla, co kto lubi.
  • Odpowiedz
Nad Niemnem super historia jak sie pominie opisy przyrody, p------y to jest Proces ale nie dostanie gosów bo nikt nie czytał
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Żadnej nie przeczytałem, więc w sumie trudny wybór. Jedyna, której żałuję na dzień dzisiejszy to "Proces" Kafki. Reszty nie planuję nadrabiać. I myślę, że "Proces" tutaj wygra.
  • Odpowiedz