Wpis z mikrobloga

Nasze spoleczenstwo gloryfikuje glupote...

Bądź 13-letnim chłopakiem, który bawi się w stacji transformatorowej. Razi Cię prąd. Dochodzi do amputacji lewego podudzia i prawego przedramienia.
Dostajesz odszkodowanie za wlasna glupote, dozywotnia rente, a na wlasciciela stacji zostaje nalozona kara.
Wszyscy nagle sie Toba interesuja, odbywasz niesamowite podroze (na oba bieguny, na Kilimandazro, na Elbrus i El Capitan) ze znanymi oraz szanowanymi podroznikami.
W miedzyczasie zakladasz fundacje, masz wlasny program podrozniczy w radio, robia o Tobie film, a na koniec stajesz sie ambasadorem Światowych Dni Młodzieży.


#niepopularnaopinia #bekazpodludzi #takaprawda #oswiadczenie #gownowpis
  • 101
  • Odpowiedz
@farmaceut: ale gdzie ty tu widzisz gloryfikację głupoty. nikt nie mówi, że zajebiście zrobił, ja w ogóle pierwszy raz dowiaduję się stąd jak stracił kończyny. był dzieciakiem, w takim wieku nie karzą cię za morderstwo, a co dopiero za wypadek. liczy się to co zrobił później, podejrzewam że to może dawać jakimś ludziom nadzieję, ale nikt nie pomyśli sobie, że też chciałby stracić kończyny...
  • Odpowiedz
@nikita1:
Przed deszczem. Nie chodzi o to, że wszedł tylko dotknął reką przewody elektryczne... Sąd orzekl, że jak na 13-lat to powinien miec znac podstawowe zasady bezpieczenstwa zwiazanych z urzadzeniami elektrycznymi i tego nie robic.
  • Odpowiedz
@farmaceut: mnie to tłumaczono w następujący sposób:

Był młody, popełnił głupi błąd za który srogo zapłacił. Może ma rentę i rozgłos ale na pewno nikt ale to absolutnie nikt z kompletem kończyn nie chciałby się z nim zamienić, liczy się to co teraz robi.

Dla mnie nie zmienia to faktu, ze 13 lat to już właściwy wiek aby znać wagę niebezpieczeństwa transformatorów.
  • Odpowiedz
@farmaceut nawet mając kończyny mało kto chciałby się #!$%@?ć na biegun. O to w tym wszystkim chodzi.
Na przykład.. Ostatnio oglądałem program o jakimś typie który lubił adrenalinkę no i skończył na wózku. I ten typ mimo tego skończył jakiś trudne studia, ma firme, siano, podróżuje po świecie i ma dziewczynę palce lizać (mimo że "niepełnosprawny" i z twarzy 4/10).

Tak jak już powyżej pisano: nikt by się z nim nie chciał
  • Odpowiedz
a na wlasciciela stacji zostaje nalozona kara.


@farmaceut: jeżeli zwykły 13-latek, był w stanie dostać się do środka stacji transformatorowej, to znaczy, że była źle zabezpieczona i kara dla operatora jak najbardziej zasłużona. Co do głupoty dzieciaka nie będę się wypowiadał.
  • Odpowiedz