Wpis z mikrobloga

#rocznica #zwiazki

Wpadlam na pomysl prezentu na rocznice zwiazku. Pomyslalam ze zrobie sloik ''100 powodow dla ktorych cie kocham'', ze w srodku bedzie 100 karteczek z milymi wyznaniami, slowami romantycznych piosenek, wspomnieniami itp. Co myslicie? Niebiescy, spodobalby sie Wam taki prezent?
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fineee: Zawsze jak jakies laski robily takie rzeczy, to sie okazywalo, ze chca bardziej przekonac siebie, ze kochaja swojego faceta, a w rzeczywistosci kierowaly sie zasadami typu bolec/pieniadze i tyle
  • Odpowiedz
@fineee: Na rocznice najlepiej niech facet zaprosi na kolacje potem do kina i żeby jeszcze jakąś ładną biżuterie kupił, a ja wsadzę do słoika 100 karteczek xD Kek
  • Odpowiedz
@fineee: Jak koniecznie chcesz mu zrobić coś od siebie to tak jak ktoś powiedział, upiecz coś. Karteczki w--------i przez okno jeszcze tego samego dnia
  • Odpowiedz
@fineee: kurrr te baby, kup mu skarpetki k---a. ile ja wojen musialem wywolac zeby moja zrozumiala, ze skarpetki to zajebisty prezent
  • Odpowiedz
@fineee imo dobra szama, praktyczny prezent - mooltitool każdemu facetowi się przyda - i może jakieś wyjście na kino czy gdzieś.
My to tak średnio chcemy czytać karteczki z powodami miłości wobec nas ;)
  • Odpowiedz
@fineee: czasochłonne i oklepane, sam bym raczej nie chciał dostać coś dobrego do jedzenia (w moim przypadku najlepiej cos na słodko :D ) i jakiś przydatna rzecz, od swojej różowej dostałem porządny portfel skórzany z jej zdjęciem w środku nosze go se soba juz ponad 4 lata
  • Odpowiedz