Wpis z mikrobloga

#rocznica #zwiazki

Wpadlam na pomysl prezentu na rocznice zwiazku. Pomyslalam ze zrobie sloik ''100 powodow dla ktorych cie kocham'', ze w srodku bedzie 100 karteczek z milymi wyznaniami, slowami romantycznych piosenek, wspomnieniami itp. Co myslicie? Niebiescy, spodobalby sie Wam taki prezent?
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fineee: wybacz, kiedyś coś takiego otrzymałem i zacząłem się obawiać ze moja już była ma w głowie siano. Nie myliłem się. Można to nazwać łagodnie "różnica charakterów"
  • Odpowiedz
i która nas momentami doprowadzała do szewskiej pasji), rozpisałam mechanikę, tylko teraz męczę się nad odpowiednim balansem między klasami i potworami, i nie mam pomysłu na wygląd samej planszy. Oboje lubimy grać w planszówki, ta zakłada różne ścieżki rozwoju postaci, więc liczę, że nam się szybko nie znudzi. Jeśli to przeczytasz liczę, że może cię do czegoś zainspiruję, a przede wszystkim, że porzucisz przekonanie, że wystarczy zapisać kilka kolorowych kartek, żeby stworzyć
  • Odpowiedz
@fineee: To jest dobry pomysł na prezent taki dodatkowy. Albo na coś dla Was obojga, choć z doświadczenia raczej kobiety się lubią w takie rzeczy bawić, a faceci to ruszają tylko w celu odpieprzania szajsu, aby zaruchać (pdk). Ja bym kupiła normalny prezent i dodatkowo zrobiła ten słoik, gdybym miała na to ochotę.
  • Odpowiedz
  • 2
To sie podoba tylko nam kobietom, facetowi nie będzie sie chciało czytać tego i raczej nie bedzie pamiętać, ze cos takiego ma i zapomni codziennie otwierać XD zabierz go w jakies fajne miejsce albo kup grę o której ostatnio gada, ewentualnie jakiś fajny przydatny gadżet
  • Odpowiedz
  • 1
@fineee kup mu jakąś koszulke z ulubioną grą albo jakaś karte podarunkową, nie wiem czy chciałoby mu się czytać 100 takich karteczek, ale pomysł niezły ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@fineee: Są mężczyźni i mężczyźni. Kiedyś zrobiłam coś takiego chłopakowi, ale bardziej spontanicznie i bez okazji i był bardzo zadowolony. Nie licz na zrozumienie na wypoku, takie rzeczy się docenia, kiedy się je dostanie od ukochanej osoby, a tutaj większość to gimnazjaliści, więc co oni mogą wiedzieć o miłości.
  • Odpowiedz
@fineee Zrobiłam kiedyś coś takiego, mój ówczesny niebieski nawet wszystkich nie przeczytał. Włożyłam w to mega dużo roboty i serca, a skończyło się na tym, że nawet nie chciało mu się ich otwierać
  • Odpowiedz