Wpis z mikrobloga

#rocznica #zwiazki

Wpadlam na pomysl prezentu na rocznice zwiazku. Pomyslalam ze zrobie sloik ''100 powodow dla ktorych cie kocham'', ze w srodku bedzie 100 karteczek z milymi wyznaniami, slowami romantycznych piosenek, wspomnieniami itp. Co myslicie? Niebiescy, spodobalby sie Wam taki prezent?
  • 219
  • Odpowiedz
@fineee: Nie rób tego. Niepraktyczne. Ja od różowego dostałem prezent którego ze mną nie skonsultowała i potem problemy. Realizacja kuponu wymaga pojechania na zadupie samochodem, którego nie mam i określony dzień, który często mam zajęty. Teraz muszę pożyczyć samochód od szwagra a jemu też nie zawsze pasuje żeby furę pożyczyć. Już wielokrotnie mówiłem różowemu jak ma mi kupować prezenty niespodzianki to niech mi nie kupuje. Serio wolę nie dostać żadnego
  • Odpowiedz
Wpadlam na pomysl prezentu na rocznice zwiazku. Pomyslalam ze zrobie sloik ''100 powodow dla ktorych cie kocham'', ze w srodku bedzie 100 karteczek z milymi wyznaniami, slowami romantycznych piosenek, wspomnieniami itp. Co myslicie? Niebiescy, spodobalby sie Wam taki prezent?


@fineee: masz 12 lat?
  • Odpowiedz
nie pytaj na portalu że śmiesznymi obrazkami tylko rób, ja dostałem na święta(oczywiście prócz innych prezentów) i jest ekstra, mogę na priv zdjęcie poglądowe dac
  • Odpowiedz
@fineee: moja różowa zrobiła mi taki prezent;) fajnie jest codziennie wyciągać jedna karteczkę z jakimś miłym tekstem. That makes my day. Ale nie chciało by mi się tego robić :p
  • Odpowiedz
@fineee: romantyzm jest fajny, ale praktyczność też. Mi różowy dał kiedyś notes (a ja akurat nieraz notatki prowadziłem sobie z rzeczami do zrobienia, przemyśleniami). I nie na każdej stronie ale były cytaty, z piosenek które lubiliśmy itd. Gdyby dodała tam coś bardziej osobistego np. wspomnienia o nas itp. tak, że przewracałbym stronę na wykładzie chciał sobie coś zapisać i nagle przeczytał o tym razie kiedy ... to na pewno byłoby
  • Odpowiedz
@fineee: Nie chce mi się czytać 200 komentarzy bo pewnie jest tam #!$%@? Ultra Chadów xD
IMO uroczy prezent. Dorzuć do tego jakieś fajne piwerka (są często do kupienia zestawy 4 piwa + szkło) i będzie luxia.
  • Odpowiedz
@fineee: @Caarolin: dostałem taki prezent od swojej byłej już dziewczyny i naprawdę uważam to za super prezent. Nie wiem jaki jest Twój facet finee, ale ja ze wzruszeniem czytałem te karteczki. Jeszcze teraz mi się łezka w oku kręci ;) Dodam, że nie jestem jakoś super bardzo wrażliwy - chyba ^^ Wykopowych ekspertów nie słuchaj - każdy jest inny.
  • Odpowiedz