Wpis z mikrobloga

#rocznica #zwiazki

Wpadlam na pomysl prezentu na rocznice zwiazku. Pomyslalam ze zrobie sloik ''100 powodow dla ktorych cie kocham'', ze w srodku bedzie 100 karteczek z milymi wyznaniami, slowami romantycznych piosenek, wspomnieniami itp. Co myslicie? Niebiescy, spodobalby sie Wam taki prezent?
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zreszta lepsze niz prezenty materialne i kosztowne sa prezenty z glebi serca, do it yourself


@fineee: Też tak myślałam dopóki nie dotarło do mnie boleśnie, że nie wszyscy myślą tak samo :/
Zrobiłam dla ciotki (chyba na 50 urodziny) pudełko z różnymi prezentami, kupiłam duży karton, sama oklejałam, z wstążki wielka kokarda itd. Kosztowało mnie to kupę pracy, a na imprezie podeszła do mnie inna ciotka podniecając się... jakie piękne
  • Odpowiedz
  • 1
Kup mu jakieś lepsze skarpety. Do tego flaszka lub browar, albo jakieś jedzenie zrób. Karteczek to on nawet nie ruszy, a jak ruszy to max 2.
  • Odpowiedz
  • 1
@fineee dostałem od dziewczyny taki słoik, miły gest ale zajrzałem do niego może z raz przez ostatnie 4 lata, fajny pomysł na dodatek do głównego prezentu, proponuję Ci przygotować dla niego miły wieczór, kupić sobie jakąś bieliznę, albo w inny sposób ciepło go zaskoczyć a słoik dać jako dodatek
  • Odpowiedz
@fineee XD zależy jakiego masz niebieskiego. Mój gdybym dała mu coś takiego uznałby, że dostałam to od kogoś a daję jemu żeby przyoszczędzić XD chociaż prezentów na rocznicę raczej nie kupujemy. W tym roku np. planujemy pojechać na wycieczkę ()
  • Odpowiedz
  • 1
@fineee Dostałem coś takiego, pierwszy raz przeczytałem z ciekawości a teraz ch wie co z tym słoikiem zrobić, doniczke? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@fineee: k---a, po 10 karteczce żigołbym tęczą. Bez przesady, kup mu jakis fajny scyzoryk, zapalniczkę, coś męskiego. No chyba ze ma 12 lat to nie bardzo
  • Odpowiedz