Wpis z mikrobloga

@fineee: ajajaj #!$%@? ogólnie moja różowa też mi coś takiego dała i z mojej perspektywy (MOJEJ) To jest w sumie super. Ona dobrze wie że ja też wolę jakieś bardziej praktyczne prezenty (np. lubię pograć na gitarze - kupiła mi kapodaster) ale takie karteczki czy jakiś inny romantyczny gest też jest super. I przeczytałem te karteczki tylko raz ale co jest złego w dostaniu raz na jakiś czas cos co trochę
@Burbon454: Ona jeszcze tego nie zrobiła, a ja wyśmiałem jedynie jej komentarz. Zresztą to pewnie bait, bo kto pyta o takie rzeczy na mirko, sama powinna dobrze wiedzieć czy to będzie odpowiedni prezent.

Prezent jest generalnie fajny, zawsze można do niego wrócić po latach i powspominać.
Nie wszystko trzeba brać na poważnie koleżko, szczególnie na tym portalu.
@fineee: Rok temu tak zrobiłam i było niby ok, ale niebieski nie był chyba do końca zadowolony.
W tym roku kupiłam karty do gry w Gwinta (niebieski bardzo lubi Wiedźmina) + założyłam coś na wzór naszyjnika jaki miała Yennefer, pokręciłam włosy, sexi bielizna pod dres i jedziemy z grą (za każdą przegrana rundę -1 ciuszek)
Koronki niebieski już sam zdejmował ( ͡° ͜ʖ ͡°)