Wpis z mikrobloga

Pytanie do normików. Pomysł na randkę? Z tą konkretną dziewoją byłem na pierwszej randce w barze (na dachu wieżowca więc trochę fancy), na drugiej w restauracji, na trzeciej w kinie. Póki co świetna atmosfera i wszystko zmierza w dobrym kierunku, wczoraj między nami zaiskrzyło i było gorąco pod koniec w aucie, więc za 1-2 randki może wezmę ją do siebie (o ile wcześniej tam nie wylądujemy), ale ona wylatuje za tydzień na ~2 tygodnie więc chciałem iść na jeszcze jedną randkę zanim poleci. Jakieś rekomendacje? Akcja ma miejsce w #chicago więc jest tu sporo atrakcji ale nic nie przychodzi mi do głowy #podrywajzwykopem #tinder #zwiazki
  • 13
@Lewix: @piastun: Ja #!$%@?, this is why we can’t have nice things. Dziewczyna bardzo atrakcyjna, samodzielna, z dobrą pracą, po zdjęciach było widać że lubuje się w bardziej eleganckich klimatach, to gdzie ją mam #!$%@? wziąć - do budki z kebabem? Jej się bardzo podobało w tym barze, za drugą randkę chciała zapłacić sama bo ja się wykosztowałem na pierwszej, ale zresztą po co ja się tłumaczę. @LemurChmur: Jest