Wpis z mikrobloga

Haha nakoksowany chad przystojniak nagrywa materiał czy laski lecą na kase. Potem nawija i sie dziwi że ruchał szwedką w obskurnym mieszkaniu z piecem kaflowym xD

Też was to bawi jak tacy pua 9/10 nagrywają swoje filmiki i #!$%@?ą o tym jak wygląd nie ma znaczenia a laski nie patrzą na kase? No po prostu poezja beki.

#przegryw #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony #normictwo #badoo
pijekubusplay - Haha nakoksowany chad przystojniak nagrywa materiał czy laski lecą na...
  • 42
@pijekubusplay gosc zwykly ryj. Ciężko ocenić, ale chyba raczej 6-7. I ma rację. Ludzie siedzący w necie, czesto maja spaczony obraz kobiet. Poza tym naprawde gadka, pewnością siebie i podejsciem do kobiety mozna zdzialac cuda. Ja nie jestem bron boze przykladem, ale moj dobry kolega (z wygladu sredniak), byl swego czasu naprawde "krolem podrywu". Ale jak ktos nie kasy, osobowosci, gadki, pewnosci siebie, wyglądu i w ogole nie jest interesujacy i uzala
@BloomBlack a nie no to niestety trzeba mieć w sobie. Można sie ewentualnie nauczyc jakichs podstaw, co mowic, albo raczej czego ie mowic i jak sie nie zachowywac, zeby nie spieprzyc podrywu. Ja zawsze stawialem na bycie soba i to z reguly nie wychodzi, ale jak juz wyjdzie to jest fajnie.