Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: wróciłem z 1 lekcji nauki jazdy. Wszyscy siedzieli w milczeniu przed tv, a ja nie wiedziałem co się #!$%@? - myślałem, ze oglądają jakiś film.
@Bekon2000: Byłem W poznańskim kinie Wilda, którego już nie ma :( na Jurrasic Parku. Pamiętam, że mama była zła bo jechałem do kina z bratem a dzień później miałem sprawdzian z matematyki. No i w kinie na ekranie w holu był ekran z TVP info czy czymś takim.
@Bekon2000: wracałem z technikum, ojciec odebrał mnie z przystanku autobusowego, zaczyna opowiadać i czeka na moją reakcję - myślałem, że opowiada jakiś dowcip i pytam "no i co dalej?" a ten włącza radio w furze - słuchałem i nie mogłem uwierzyć
Usiadłem z talerzem zupy przed telewizorem i wpierw myślałem że to początek jakiegoś sensacyjnego filmu polskiej produkcji. Dopiero po chwili dotarlo do mnie że to prawdziwe wiadomości.


@jukac: Miałem podobnie - na początku myślałem, że to jakaś reklamówka nowego filmu katastroficznego i myślałem sobie, że mają rozmach #!$%@?. Dopiero po paru minutach skumałem, co się dzieje. ()
@Bekon2000 byłem w szkole. Pamiętam że jak wróciłem to w telewizji mówili cały dzień o tym, nawet matka lekcji nie kazała mi odrabiać. Następnego dnia mieliśmy pierwszą religie w innej sali niż zawsze i całą lekcje o tym gadaliśmy. Więcej nie pamiętam.
@Bekon2000 zaczynałem 3 klasę podstawówki, wróciłem do domu i wkurzałem się na mamę, że nie chce mi przełączyć na jakieś bajki. Ogólnie pamiętam, że nie robiło to na mnie wrażenia, bo w wiadomościach często leciały urywki z Czeczenii albo wojny w Zatoce Perskiej i "stan wojny" to było dla mnie coś normalnego
@Bekon2000: u mnie bylo jak w pascie o foliarzu. Ogladalem tv z rana i mysle sobie ale dziwny film mialem z 5 lat i denerwowalem sie ze ciagle ta sama scena jest. Pozniej mama mnie uswiadomila o co chodzi. Najgorzej ze nie moglem wtedy bajek ogladac bo ciagle WTC. ZAMIAST SPACJI WCISNĄ ENTER I ROZWALIL WORLS TRADE CENTER.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bekon2000: pamiętam dobrze. Oglądałem coś w tv jedząc obiad, naleśniki po szkole. Tata był w domu, na ogrodzie robiąc porządki na wiosnę, mama jeszcze w pracy. Nagle przerwali mi film i zaczęli pokazywać ten cały zamach. I też widzialem jak drugi samolot uderzył w druga wieżę, uprzednio zawolalem ojca z ogrodu i siedzieliśmy jak wyryci nie wierząc że to się stalo