Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: to była druga informacja która mną wstrząsnęła. Pierwsza była jak sąsiad zamordował starsza pania 2 lata wcześniej. Chodziłem wtedy do podstawówki. Wiedziałem że coś się zmieniło. I że swiat będzie inny. Wróciłem ze szkoły mama z babcią oglądały to wszystko.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Miałam 7 lat i byłam w szkole. Ale pamiętam jak na przerwie rozmawiałam z innymi dziećmi i wszyscy się nakrecalismy że będzie III wojna światowa, aż taka jedna Dominika się popłakała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bekon2000 Wróciłem z technikum włączyłem Tv i tak przymulenie zacząłem pykać po kanałach. Trafiłem na TVN pokazują jakiś płonący budynek to sobie pomyślałem, że wyszła jakaś nowa "Szklana pułapka" z Brucem Willisem. No, ale tak oglądam chwilę i coś mi zaczęło nie pasować, bo co chwilę przełączali się do studia. I chyba to był Miecugow jak powiedział, że to chyba zamach terrorystyczny itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Byłem z ojcem na rybach (sandacze), jadłem kanapkę i włączyliśmy radio. To niesamowite, że to pamiętam z takimi szczegółami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz