Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: Pamiętam to doskonale oglądałem z bratem,siostrą i tatą DragonBalla Z na RTL7 po czym zadzwoniła babcia ,żeby przełączyć na teleexpress bo mówią o wtc. Do końca dnia leciało Tvn24 i sąsiedzi przychodzili z paniką ,że idzie wojna.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: to był czwartek, tylko 3h lekcji więc wcześnie byłem w domu, włączyłem tv i akurat płonęła pierwsza wieża. Później walnęło w drugą. Cały dzień przesiedziany na sofie z brodą na podłodze...
  • Odpowiedz
@Bekon2000: miałem 11 lat, oglądałem coś na cartoon network i nagle stary wleciał do pokoju i mi przełączył na wiadomości >.<

Same here, ale oglądałam Dragon Ball (seria Z, motywy z Buu wtedy były chyba). Miałam prawie 12 lat. Ojciec przyszedł przejęty i bez słowa wyjaśnienia przełączyl na TVP.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: wróciłem ze szkoły (1 klasa podstawówki wtedy) i ogladalem z mama i moja siostra, która miała kilka miesięcy. Trochę się zaniepokoiłem, padały określenia takie, ze będzie wojna itp. dziwne przeżycie, mocno to pamietam
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Ojciec zgarnął mnie z gimnazjum po lekcjach i podczas jazdy do domu powiedział, że jakaś awionetka wleciała w WTC. Powiedziałem "fajnie", bo niecodzienna akcja, myślałem że jakiś wypadek czy coś. Po powrocie do domu włączony TVN. Później trochę głupio mi było z tej odzywki, ale skąd mogłem przypuszczać że to będzie tragedia takiego rozmiaru...
  • Odpowiedz
@Bekon2000: miałem 8 lat, pamiętam tylko tyle że nagle wszystkie kanały jakie mieliśmy zaczęły nadawać to samo - zapętlone nagranie jak samolot wbija się w 2 wieżę. Potem w tym chaosie pojawiły się pierwsze infornacje co się stało Ogólnie to PANIE 3 WOJNA ŚWIATOWA BĘDZIE!!!!
  • Odpowiedz