Wpis z mikrobloga

@Bekon2000 grałem w unreala, pamiętam jak dziś. Siostra mowi, że się coś wali, zszedłem z piętra, rzuciłem okiem powiedziałem eeetam i czym prędzej wróciłem do gry
@Bekon2000:
Byłem w 1 gimnazjum.
W nowum mieszkaniu, tyle co wróciłem z nowej szkoły, jeszcze nie było kupionej kanapy wiec siedziałem na rozkładanym lerzaku wakacyjnym.
Mama gotowała jakis obiad.

Ale to wszystko #!$%@?.
...
Pytanie co robił gośc który pracował w WTC ale w tym dniu zabrał wolne i pojechał z kochanka do jakiegos domku w lesie. Gdy zadzwoniła jego zona pytając się co z nim .... spokonie odpowiedział ze wszystko
@Bekon2000 Grałem w GTA 1. Pamiętam ten dzień... Siedzę sobie przy komputerze, a tu w telewizji pokazują płonące WTC, a dziadek stwierdził "Wojna jak nic...".
@Bekon2000: byłem młodziakiem, siedziałem tylko z pięcioletnią siostrą i oglądaliśmy jakieś bajki, nagle kanały jeden po drugim zaczęły nadawać informacje o zamachu, więc przełączałem coraz dalej, aż w końcu oglądaliśmy milionerów po czesku na Novej xD
@Bekon2000: właczyłem cnn i paliła sie 1 wieża -jeszcze mysleli że to wypadek - tzn nic nie wiedzieli - za chwile boom drugi na live i wtc7 i pensylwania i niesamowite surealistyczne przezycie - pamietam ze jak drugi pierdyknąl dzwoniłem żeby sprzedawali dolary - na drugi dzien miałem egzamin pamietam to jak wczoraj