Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: Bylem chyba po szkole. Mega surrealistycznie wydarzenie bylo to ogladac, jak by czas stanal u nas, a akcja dziala sie tylko tam. Wiele osob myslala ze to poczatek III wś. Nie bylo zartow.
@Bekon2000 wracałem z wakacji nad morzem. Na tylnym siedzeniu dwuletni syn. Pamiętam, że w radio zaczęli o tym mówić. Najpierw pierwszy samolot. Przypomniałem sobie, że już kiedyś był taki wypadek, że samolot wleciał w wieżowiec. Myślę, o kurde. Za kilkanaście minut słucham w RMF FM: drugi samolot uderzył w drugą wieże WTC. O fuck!. Potem reszta akcji i kolejne samoloty. Byłem jakieś 100km od domu. Wróciłem i pojechałem odrazu zatankować bo auto
Oglądałem relację na żywo w tvn24, pamiętam że jak wróciłem ze szkoły to mój tato to oglądał. Wtedy wersja była taka, że prawdopodobnie dwa samoloty się zderzyły i ich szczątki spadły na wieżę. Ciekawostką jest to, że to był bodaj pierwszy miesiąc jak działało tvn24 i relacja z tego wydarzenia to był ich pierwszy poważny egzamin. Wtedy jeszcze nie było "tvn kłamie" czy coś, wszyscy się jarali że telewizja na żywo jest
@Bekon2000 Nie jestem pewien co robiłem w ciągu dnia, ponieważ miałem ledwie 4 lata. Możliwe, że zostałem w domu, zamiast pójść do przedszkola, lub zwyczajnie zatarło się już to wspomnienie. Pamiętam jednak słoneczną pogodę i bezchmurne niebo, mego ojca oglądającego relacje CNN i TVN24, oraz moment wbicia się samolotu w południową wieżę WTC. O wrażeniach czy refleksjach niewiele napiszę, aczkolwiek pojmowałem swym dziecięcym rozumkiem, że zdarzyło się coś strasznego.
@Bekon2000: Grałem w diablo 2 w kafejce internetowej i byłem zdziwiony czemu większość gier się nazywa 'planecrash', później patrzyłem w jakieś serwisy informacyjne czując wewnętrzny niepokój czy będzie wojna
@Bekon2000: Pamiętam, że wróciłam ze szkoły i chciałam pooglądać telewizję, jak to miałam w zwyczaju. Zdenerwowałam się, bo na Polsacie leciał jakiś marnej jakości film o dymiących się budynkach. Przełączyłam kanał, a tam ten sam, identyczny obraz. Dopiero po uporczywym przeskakiwaniu z kanału telewizyjnego na kanał, zdałam sobie sprawę, że nie jest to kiepski film, a niestety prawdziwe zdarzenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)