Wpis z mikrobloga

@wxx71 jedni robia moc inni tzw. pokraki i pomniki zlotowe. Ja wyrazilem swoje zdanie i gust. Kazdy robi jak uwaza, tylko wlasnie ten hejt pomiedzy gatunkami modyfikacji zawsze robi kwas. Koniec koncow i tak zawsze zostajesz sam ze swoim autem i swoja pasja. Chcesz fure modzic w moc, smialo. Ja ide w spasy i mniejsza praktycznosc i mam #!$%@? na zdanie innych.
@nama: Znane auto, kiedyś gość się udział na pewnym forum.. On nawet ciął podłużnice aby auto tak wyglądało. Nie wspominając o takich smaczkach jak wywalenie wycieraczek na szyby tak włącznie z przednia itp. Zagrożenie dla ruchu nadające się do złomowania.
@nama: To jest jakieś świeże zdjęcie? Znane auto i znany gość. Jak @r5678 napisał, tam jest kosmiczna rzeźba, a właściciel tego cuda zarzekał się na jednym forum że to "dejli drajwer" i nie ma problemu z jazdą po żadnych dziurach i nierównościach. ;) Swego czasu z wyjazdu na jeden zlot podobnie upośledzonych aut, wróciło na lawecie i bez dowodu rejestracyjnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eXotic: O siema! :D A już myślałem że ten cud jest dawno złomowany. Herezją było puszczanie tego na kołach w drogę powrotną przez policję po tym, jak dowodzik poleciał, więc zakładałem że jednak przypilnowali lawetowania. ;)