Wpis z mikrobloga

@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: nie podam namiarów, bo moją biblię oddałem, ale twórca Chrześcijaństwa (w przeciwieństwie do Jezusa, który zbawienie przewidywał tylko dla Żydów) twierdził, że "“Skoro bowiem poganie, którzy nie mają zakonu, z natury czynią to, co zakon nakazuje, są sami dla siebie zakonem, chociaż zakonu nie mają;” Rzymian 2" czyli jak jesteś #!$%@? to nieważne ile zdrowasiek wyklepiesz idziesz do piekła, a jak jesteś dobrym człowiekiem... zresztą nie chce mi się w
@MiedzyInnymi:
Przecież Bóg nie potępia homoseksualistów tylko tych którzy współżyją z przedstawicielami tej samej płci. Dostrzegasz różnicę?

To samo tyczy się heteroseksualistów współżyjących przed ślubem, geje nie są tu w żaden sposób dyskryminowani ani faworyzowani.

Najgorzej jak ktoś nie ma pojęcia o temacie i tworzy takie fałszywe memy.
@dendrofag: głupi człowieku jesteś

Przecież Bóg nie potępia homoseksualistów tylko tych którzy współżyją z przedstawicielami tej samej płci. Dostrzegasz różnicę?


To spróbuj postawić się w sytuacji homoseksualisty i nie miej możliwości w żaden sposób rozładować napięcia seksualnego czy w ogóle nie miej możliwości wyrazić swoich uczuć do osoby tej samej płci.

Dla was najlepiej to jakby homoseksualista klęczał cały dzień i się modlił o zmianę orientacji, a w nocy przez sen
@MiedzyInnymi: Ten wpis jest kłamstwem i właśnie nieczym innym jak tylko przejawem nienawiści do chrzescijaństwa. Ani Jezus, ani żaden chrzescijanin nie posyła geja do piekła i nie ma w sobie nienawiści do tego środowiska itp. Dodatkowo Jezus powiedział, że przyszedł z miłosierdziem i przebaczeniem. Ale nazywa rzecz po imieniu - uprawianie gejowskiego seksu jest grzechem. Tyle i aż tyle.
biblia twierdzi, że ci z niechrześcijańskich krajów mogą się nawet onanizować i jeść mięso w piątek bezkarnie


@raczej_schizotypal: u nas zniesli piatkowy post za spuszczenie #!$%@? ciapakom podczas krucjat
@sanderus: czyli ta Rzymianka, która oddała swoją ziemię na schronienie dla prześladowanych chrześcijan (z tego powstało San Marino) w nagrodę poszła do piekła bez żadnych okoliczności łagodzących czy w ogóle jakiegokolwiek procesu? Sympatyczne ścierwo z takiego bożka xD a jakie sprawiedliwe:)
@raczej_schizotypal: Nikt nie wie jak będzie na sądzie ostatecznym, co zrobić z ludźmi którzy pracą muzykę, albo nie płacą abonamentu RTV. W typ przypadku (nie znając historii babki) mogę przypuszczać że zostanie zbawiona. Generalnie wyobrażam sobie ze Bóg będzie stosował pojęcie "szkodliwości społecznej" :D

Tzn np waliłeś konia ale pomogłes kiedyś komuś w potrzebie więc jesteś spoko :)
To samo tyczy się heteroseksualistów współżyjących przed ślubem


@dendrofag: No nie to samo, seks wbrew naturze to grzech wołający o pomstę do nieba.

@Wykopus_Mirkus_Rex

To spróbuj postawić się w sytuacji homoseksualisty i nie miej możliwości w żaden sposób rozładować napięcia seksualnego

Jak to nie miej możliwości? Kobiet nie brakuje. Poza tym wystarczy skupić się na czymś innym, a nie cielesnych uciechach, np. pisaniem na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡
@sanderus: no bo niby wiara to łaska, więc to bóg decyduje komu ją dać i odebrać, więc byłoby nie halo gdyby taki ksiądz co był dobry i był wzorem dla innych poszedł do kotła bo łaska wiary została mu odebrana. Nie wiem jak u nich z dobrocią ale pastorzy w niemczech to ateiści bo uważają, że po tym co kościoły protestanckie zrobiły do 1945 roku nie zasługują na wiarę w boga
@Bethesda_sucks:

No nie to samo, seks wbrew naturze to grzech wołający o pomstę do nieba.

To samo pod tym względem że za obydwa grzechy idziesz do piekła.

Ale faktycznie, czynny homoseksualizm jest jednym z grzechów wołających o pomstę do nieba.