Wpis z mikrobloga

- bądź jutuberem
- weź w leasing nowego wściekle czerwonego mustanga 5.0
- testuj różne samochody
- porównuj dosłownie każdy samochód jaki testujesz do swojego wspaniałego mustanga
- gardź biedakami w używanych samochodach
- a bo w moim mustangu to... [cytat z każdego filmu jaki publikujesz]
- średnio 1 na 5 nowych publikowanych filmów jest tylko i wyłącznie o Twoim wspaniałym samochodzie
- jak żona śpi to wchodzisz do garażu i głaszczesz mustanga ~instant boner~
- mustang to hehe prawdziwa motoryzacja
- przebij @SpalaczBenzyny w kategorii fascynacji własnym samochodem
- podkreślaj jaki to mustang jest zajebisty
- uświadamiaj innych kto tu jest królem drogi
- wspominałem o tym że mam najlepszy samochód na świecie?
- małolitrażowe auta z turbo to nie dla mnie, tylko fał osiem
- jeździj trochę ponad rok mustangiem w leasingu jako daily
- ch#j k#rwa jednak mnie nie stać i żonie w sumie nie odpowiada
- sprzedawaj mustanga
- kupuj skodę rapid 1.2
- brak profitu

polecam kanał Saturday Car Fever jako jeden z lepszych festiwal żenady na polskim YT
https://www.youtube.com/watch?v=nUGMDgsKW3c

#bekazpodludzi ##!$%@? #motoryzacja #samochody
Atreyu - - bądź jutuberem
- weź w leasing nowego wściekle czerwonego mustanga 5.0
-...
  • 60
@Atreyu: eee, wiesz o tym, że on pewnie wyskoczy z Superb, Kodiaq, albo Karoq? W sensie, że z tymi fabiami/rapidami to raczej heheszki sobie robi? :)

Inna prawa, że troche racji masz, między innymi temu oglądam go od święta, bo mnie irytować zaczęło ciągle porównywanie z mustangiem i na siłę kręcenie go w każdym kadrze ;-)
@Atreyu: xD ja go nie usprawiedliwiam, bo mam go w dupie, ale jeśli rzeczywiście te foteliki z tyłu to nie ściema, to o ile nie macie dzieci, to możecie nie zrozumieć jak żona/partnerka/konkubina może głowę suszyć o fakt, że mężuś lansuje się mustangiem, a jest problem z zapakowaniem dzieciaków /wózka / zakupów do auta ;-)

No i raczej eksploatacja będzie tańsza, bo samo spalanie w mustangu robi swoje :)

@Karton12:
@Atreyu czasem gdy mam ochotę go obejrzeć, bo temat wydaje się ciekawy to ostatecznie i tak odpuszczam, bo ileż można słuchać porównywania wszystkiego do Mustanga, chwalenia się wydechem i tej jego rozciągniętej do granic możliwości gadki. Zamiast powiedzieć krótko i na temat to produkuje filmy po 30 minut ze wstępem który trwa chyba z 2 minuty (oczywiście wydech corsa w MUSTANGU FAŁ OSIEM to punkt obowiązkowy dla dowolnego filmu)
@ravau: maja bol dupy o to ze to dzban
tak to jest kiedy ma sie testosteron, sie rucha a morda jak niewypal xD to kupil sobie samochodzik i sie lansowal xD
nie dziwie sie ze sprzedaje bo #!$%@? mozna dostac od sluchania tego silnika, pojezdzil rok i pewnie go juz strzela ze to gowno wyje i wyje

to nie jest samochod dla niego

rzeczywiscie typ denerwuje bo jest nikim a kreuje
@Atreyu: @malinowydzem: @KyloW13: @fortySeven: @ravau: @acctim:
Koleś jest #!$%@?ęty wg mnie i leczy sobie jakieś kompleksy. Szkoda mi tylko jego żony i dzieci. Już tłumaczę dlaczego:

Oglądałem jego odcinek w którym porównywał koszty C-klasy i Cupry - robił wyliczenia leasingu itp. Wychodziło z tego, że koleś prowadzi działalność. Nie jest vatowcem, ale ma KPIR, bo wrzuca leasing w koszty. To było 2-3 lata temu kiedy limit
@Harmonijka: a ja ciebie nie rozumiem, takich samych jak on wlasnie najbardziej boli dupa o to ze mial xD mi chodzilo o to ze jest nikim dla mnie (i to jeszcze w biedackiej polsce gdzie w takim samochodzie wygladasz jak cygan albo zlodziej xD)

kazdy ma kompleksy nawet ty

chcial to mial, mnie najbardziej smieszy ze sie dlugo lansowal tym na co go nie stac no to nie wiem po co