Wpis z mikrobloga

Witam witam, tym razem urzekła mnie pasta o Brunonie. Wyraz twarzy Brunona jest tak obłędny, że kisnę za każdym razem jak go widzę. Jako, że raz już udało mi się strolować kociarzy, tym razem pomyślałem, że wrzucę Bruna na grupy psiarskie. Nie myliłem się, psiarze to takie same świry jak kociarze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zebrałem trochę contentu i zapraszam do lektury (pierwszy komentarz) ( ͡° ͜ʖ ͡°).


#ciekawostki #koty #psy #heheszki #pdk #pies #pasta #boldupy
Pobierz anoysath - Witam witam, tym razem urzekła mnie pasta o Brunonie. Wyraz twarzy Brunona...
źródło: comment_V1luC3ipAqufZkb5kU4XEZJudktIgVXk.jpg
  • 235
pamiętam jak w którymś Jackassie poszli do punktu który wypycha zwierzęta. Dwóch typków i chyba babcia któregoś. No i się pytają właściciela czy on wypycha zwierzęta. No i on mówi że tak, i co trzeba wypchać, na co oni z pełną powagą, że bardzo kochają swoją babcie, i chcieliby żeby po jej odejściu ona została z nimi i stała obok kominka, w sensie, żeby ją wypchać xD mina tego typa była tak
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (1315)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @karliTToO @Aedemkun @BooB @Hu_Yu_Hai_Ding @BlaziuBlaz @emptr @bdr90 @DJ_Luki @gokson @niemawolnegonicku @CulturalEnrichmentIsNotNice @murzynski @lewoprawo @vexevir @turbojez @maslon @grajkoo @dzosuaa @tusk @venomik @LosEvilos @Daleth2202 @Astuel @Sajner @ProAero @lukasor @lamas @kosa1410 @