Wpis z mikrobloga

Jak sobie pomyślę o katolikach to mi się słabo robi. Najgorszy sort sekciarzy, który absurdami swojej religii i fanatyzmem przebijają wszystkich płaskoziemców i innych oszołomów razem wziętych.

>wierz w kompletnie antynaukowe i nieudowodnione w żadnym stopniu bzdury jak chodzenie po wodzie, zamienianie wody w wino, zmartwychwstania, gadające węże, gościa który zgromadził wszystkie gatunki zwierząt i roślin na jednej łódce, a potem żył 500 lat

>od najmłodszych lat zmuszaj własne dzieci do wiary w te wszystkie głupoty, narzucaj mu chrzest, wymyślone przez współczesny kler komunie, bierzmowania, cotygodniowe msze w kościele

>aby Twoje dziecko nie śmiało podważać Twoich urojeń zacznij straszyć go wymyślonym piekłem, w którym będzie torturowany przez wieczność za "grzechy" jakim jest nieposłuszeństwo wobec wyimaginowanego dziadka na chmurkach

>gdy Twoja indoktrynacja to za mało dla bezbronnego 5-latka to #!$%@? mu religie do szkoły gdzie katecheci w placówce edukacyjnej, w której nauczyciele powinni wzbudzać autorytet zaczynają ci opowiadać o tym, że tego czego nauczysz się na lekcjach biologi i fizyce to bzdury, a jeśli będziesz to podważał to spłoniesz w piekle

>w kościele rzucasz się na kolana przed gościem w sukience i przez większość mszy przepraszasz "miłosiernego boga" za to, że żyjesz

>twierdz, że Twoja wiara jest ponad prawem i potrzebuje specjalnych przywilejów, więc zabraniasz reszcie społeczeństwa decyzji o swoim życiu (eutanazja, małżeństwa jednopłciowe, aborcja, pigułka dzień po) oraz krytyki kościoła pod przykrywką obrazy uczuć religijnych

>niby biblia każe być miłosiernym, ale pedałów to #!$%@?ć xD a ciapaki niech zdychają w końcu nie są po naszej stronie xD

>każdy inny odłam religii nazywają niebezpieczną SEKTĄ! Jakby katolicyzm nią nie był xD


Czekam na dzień aż to wszystko #!$%@?.

#katolicyzm #religia #bekazkatoli #gimboateizm #zalesie
Clefairy - Jak sobie pomyślę o katolikach to mi się słabo robi. Najgorszy sort sekcia...

źródło: comment_G6jcY5BMyiIiKSoxB05cX0BlaQQTOdsr.jpg

Pobierz
  • 36
@movsd: Protestanci, a dali sobą rządzić katolikom z CDU. I dobrze widzimy jaką potęgą stały się Niemcy, a przecież były kompletnie zniszczone po II WŚ. Niedawno CDU skręciło w lewo i już nie jest tak dobrze. Polecam poczytać o Chadecji w Niemczech.
@movsd: Przecież to kraj protestancki. Tam katolicy od dawna stanowili mniejszość. Dlatego to jest najlepsze, że katolicy dali Niemcom najlepszą alternatywę i wygrali wybory, a idee Marksa musiały powstać w Rosji. I tak jak wspomniałem po dojściu do władzy po 2 WŚ stworzyli tzw. cud gospodarczy w Niemczech. Nam by się przydała taka Chadecja, a nie ten socjalistyczny PiS.
@Clefairy: Dzisiaj na 11.00 do budy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

>wierz w kompletnie antynaukowe i nieudowodnione w żadnym stopniu bzdury jak chodzenie po wodzie, zamienianie wody w wino, zmartwychwstania, gadające węże, gościa który zgromadził wszystkie gatunki zwierząt i roślin na jednej łódce, a potem żył 500 lat


No tak, jakby to było udowodnione to by była wiedza a nie wiara.

od najmłodszych lat zmuszaj własne dzieci do
@movsd: Ale to nie ma znaczenia, ja chcę ci pokazać jak dobre są rządy katolików dla wszystkich. Niemcy dalej tę mniejszość wybierają, a nie partie protestanckie. Bo katolicyzm przecież też ma przesłanie równości i miłości do bliźniego, dlatego prostym robotnikom się takie coś podoba i odrzucili marksizm.
@movsd: Z aborcją nie wiem jak jest. Ale ostatnio dość mocno skręcili w lewo, stąd te małżeństwa. Teraz sam widzisz, że sprowadzają imigrantów i Niemcy są wściekli. Prawdopodobnie AFD zdobędzie władzę.
>wierz w kompletnie antynaukowe i nieudowodnione w żadnym stopniu bzdury


@Clefairy: jak mnie juz delikatnie mowiac #!$%@? te ateistyczne zarzuty ze wiara i religia sa niezgodne z wiedzą i nauką. I te #!$%@? udowodnisz/nieudowodnisz, dowody, #!$%@?. No #!$%@?. Wlasnie dlatego to jest wiara, a nie wiedza. Idzcie robic zarzuty filmom animowanym, ze nie są realistyczne.