Wpis z mikrobloga

Jak sobie pomyślę o katolikach to mi się słabo robi. Najgorszy sort sekciarzy, który absurdami swojej religii i fanatyzmem przebijają wszystkich płaskoziemców i innych oszołomów razem wziętych.

>wierz w kompletnie antynaukowe i nieudowodnione w żadnym stopniu bzdury jak chodzenie po wodzie, zamienianie wody w wino, zmartwychwstania, gadające węże, gościa który zgromadził wszystkie gatunki zwierząt i roślin na jednej łódce, a potem żył 500 lat

>od najmłodszych lat zmuszaj własne dzieci do wiary w te wszystkie głupoty, narzucaj mu chrzest, wymyślone przez współczesny kler komunie, bierzmowania, cotygodniowe msze w kościele

>aby Twoje dziecko nie śmiało podważać Twoich urojeń zacznij straszyć go wymyślonym piekłem, w którym będzie torturowany przez wieczność za "grzechy" jakim jest nieposłuszeństwo wobec wyimaginowanego dziadka na chmurkach

>gdy Twoja indoktrynacja to za mało dla bezbronnego 5-latka to w------l mu religie do szkoły gdzie katecheci w placówce edukacyjnej, w której nauczyciele powinni wzbudzać autorytet zaczynają ci opowiadać o tym, że tego czego nauczysz się na lekcjach biologi i fizyce to bzdury, a jeśli będziesz to podważał to spłoniesz w piekle

>w kościele rzucasz się na kolana przed gościem w sukience i przez większość mszy przepraszasz "miłosiernego boga" za to, że żyjesz

>twierdz, że Twoja wiara jest ponad prawem i potrzebuje specjalnych przywilejów, więc zabraniasz reszcie społeczeństwa decyzji o swoim życiu (eutanazja, małżeństwa jednopłciowe, aborcja, pigułka dzień po) oraz krytyki kościoła pod przykrywką obrazy uczuć religijnych

>niby biblia każe być miłosiernym, ale pedałów to j---ć xD a ciapaki niech zdychają w końcu nie są po naszej stronie xD

>każdy inny odłam religii nazywają niebezpieczną SEKTĄ! Jakby katolicyzm nią nie był xD


Czekam na dzień aż to wszystko p--------e.

#katolicyzm #religia #bekazkatoli #gimboateizm #zalesie
Clefairy - Jak sobie pomyślę o katolikach to mi się słabo robi. Najgorszy sort sekcia...

źródło: comment_G6jcY5BMyiIiKSoxB05cX0BlaQQTOdsr.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xstempolx: ja np. wierze w spidermana, ale na podstawie tej wiary nie ingeruje w życie innych ludzi i nie domagam się aby 5-latkom w szkołach wmawiano, że jeśli nie będą w niego wierzyć to po śmierci będą przeżywać wieczne tortury i nigdy nie zobaczą już bliskich.
  • Odpowiedz
@Clefairy śmieszy mnie jak kler i władze kościelne w wyniku odkryć naukowych sprawnie zmieniaja sens wiary próbując zmienić podstawowe pytanie czyli "dlaczego Bóg istnieje?" na "dlaczego warto wierzyć w Boga?" Xd
  • Odpowiedz
@movsd: > Na naszych oczach jebnie i u nas.

buhahahah... wyjdźcie czasami z piwnicy i przestań kreować wirtualną rzeczywistość bo wam na psychikę za bardzo siada. twoje prawnuki nawet nie doczekają upadku KK w Polsce.
  • Odpowiedz
Obawiam się, że jeszcze dużo czasu minie zanim to jebnie


@GrammarNazi: nie no jebnie, jebnie w końcu na wykopie kilkunastu piwniczaków wzięło się za wpisy a jak wiadomo to siła nie do przebicia.
  • Odpowiedz
@Clefairy: nie zapominaj, że takie rzeczy jak arka czy stworzenie świata w mniej niż tydzień to metafora i ogólnie to biblii się dosłownie nie interpretuje, no chyba, że trzeba pedałów kamieniować, to wtedy można xD
  • Odpowiedz
@Harry19911: Nic z tych rzeczy. Im jesteśmy mądrzejsi tym bardziej świat nam przypomina coś zaprogramowanego. KK może upaść, ale na jego miejscu powstanie nowa religia, bardziej naukowa. Chociaż biblia jest tak rozbudowana, że może się dostosować. Na przykład ten fragment:

1 Na początku było Słowo,
a Słowo było u Boga,
i Bogiem było Słowo.
2 Ono było na początku
  • Odpowiedz