Wpis z mikrobloga

@MysGG: PreSearch czy Steem Pentagram? :D PreSearch właśnie z ich reklam, postanowiłem sprawdzić co reklamują. Bo wiesz, fajnie brzmią zapowiedzi rewolucyjnej wyszukiwarki, ale ludzie tracą dużo kasy (czasu też) na scamy i staram się co jakiś czas opisywać jakiś. To chyba 3 opis (albo 4?)
  • Odpowiedz
@MysGG: Spoko :D Oszustw jest sporo. Niestety ludzie sobie nie zdają sprawy. Mam kolegę, który zapłacił 2 Bitki za udziały w kopalni w Brazylii czy coś ... Tak, chcącemu nie dzieje się krzywda, blabla. Ale to jak z Dascoinem czy Futurocoinem - Te się tępi zawsze i wszędzie, a mniej widoczne już niekoniecznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@fervi Null, na telegramie pisałem do nich to uspakają żebym cierpliwie czekał, trwa sprawdzanie czy użytkownicy nie używają botów itp i kolejność wypłat mają użytkownicy którzy pierwsi uzbierali 1000 PRE. Czyli stara śpiewka, to było ze 2 tygodnie temu więc odpuściłem już sobie "wyszukiwanie" tym czymś.. Edit: co to za tag z tym zegarkiem ? xD
  • Odpowiedz
@Lygrys: Pytanie na czym polega weryfikacja przeciwko botom, bo oficjalnie nie zbierają żadnych informacji, więc weryfikacja nie powinna być możliwa
  • Odpowiedz