Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi: każde raty/kredyt opiera się na BIK-u. Poczytaj sobie o scoringu BIK tak jak już kiedyś wspomniałem, a nie pitol głupot. Jesteś typowym wszechwiedzącym wykopkiem, który gdzieś tam słyszał i teraz pieprzy farmazony ( ͡° ͜ʖ ͡°). A nowym Samsungiem gardzę, mam Iphone X.
@OzaweNakashi: no to jak widziałeś porównania to jesteś kozak XD ja nie muszę niczego porównywać bo sam mam dostęp do tych urządzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°). I owszem - S9+ i P20 Pro robią lepsze zdjęcia od Iphone X. Co nie zmienia faktu ze mój X za 2 lata przy odsprzedaży będzie warty 2,5 tysiąca, do tego w dalszym ciągu będzie #!$%@?ł, jak wyjęty z pudełka :).
@OzaweNakashi: no to #!$%@? ze możesz zmieniać telefony ile chcesz, ale czekasz na S10 Plus - coś się nie zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Widzę ze cebula i januszerstwo w Tobie silne także podejrzewam, ze jesteś rolnikiem. Dom na wsi + obora, do tego mieszkanie w mieście po babci i trochę traktorów i wszystko się zgadza ( ͡º ͜ʖ͡º). Szkoda na Ciebie
@OzaweNakashi: a tekst o dzieciaku to co, jak nie wypomnieniu wieku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w wieku 19 lat poprowadziłem milionowy kontrakt na rozruch cementowni w Noworosyjsku, skoro już o sukcesach rozmawiamy. To teraz wyobraź sobie co ja będę miał/kim był jako taki stary pryk, jak Ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) koniec tematu - ty wiesz swoje, ja wiem swoje, nie ma sensu