Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja mówiłem kolegą że te rozstępy to dziewczyny mi zrobiły. Jeden rozstęp to jedna panna, byłem królem w oczach kolegów w gimnazjum XDDD
@Krathac heh, prawie każdy facet jakiego znam ma rozstępy na plecach. I ci co mają 170 cm i Ci co mają 195. Po prostu taka natura, że faceci szybko rosną w gimbazie i w kilka miesięcy potrafią dostać kilka, a nawet kilkanaście cm. Nie wiem ile masz lat, ale miej na to wywalone. Dzieciaki potrafią się simiać ze wszystkiego, ale za kilka lat w ogóle nie będziesz o tym myślał.

Obróć to
@Krathac Jak miałem 14 lat, to nałogowo fapałem pod rozstępy. Wchodziłem na rożne fora by przemo dla ciężarnych, przeczesywałem internet w poszukiwaniu nowego fap materiału, mój folder z rozstępami miał ponad 1gb zdjęć XD 

Kiedyś w internetach natknąłem się na specyfik, który nazywał się 

maść na rozstępy 
#!$%@? tyle wygrać, przez cały tydzień chodziłem jak w amoku, mogłem myśleć tylko o tym. Od razu jak dostałem kieszonkowe #!$%@?łem do apteki i kupiłem
@Krathac: to nie są rozstępy od szybkiego wzrostu, sam brałem hormony i leciałem 1cm w tydzień przez pewien okres czasu i tak pół roku a żadnych rozstępów nie ma... Po prostu kot Cię podrapał.