Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Krathac: jak byłem młodszy to #!$%@?łem się na rowerze na plecy i miałem takie ubytki w skórze bo sporo zostawiłem na kamieniu, potem jak dorastałem to takie rozstępy mi się porobiły z tych blizn że Twoje przy tym to nic. I nie przejmuje się tym.
@Krathac: Ja mam większe xD Też się wstydziłem ale potem w sumie wyjebke miałem bo zawsze uprzedzalem ze je mam pokazując, najważniejsze to nie wstydzić się wstydzić xD
@Krathac Mój niebieski ma cale plecy, dupę i ręce w rozstępach. Nigdy bym nie pomyślała, żeby go za to wyśmiać. W sumie.. nawet mi sie to podoba :D a nabawił ich się przez dojrzewanie i treningi :) Trafiłeś na #!$%@? ludzi.
@Krathac: Stary, nie wiem czym Ty się przejmujesz. Mam tak samo, tyle że urosłem 190cm. Jak się kiedyś w gimbie mnie zapytali co to, to powiedziałem, że starzy mnie #!$%@?ą kablem od prodziża. Pośmieszkowaliśmy i tyle. Każdy się domyślił, że to od szybkiego rośnięcia. Tyle, że to było ponad 10 lat temu, nie wiem jaka teraz jest młodzież... A co do lasek, to jak już któraś dojrzała to zapytała i tylko