Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Krathac: Ja tam lubię rozstępy, wyglądają jak pręgi tygrysa! Jeżeli ci tak bardzo przeszkadzają, to możesz w nie wcierać bio-oil, albo inną oliwkę póki są czerwone, bo potem zrobią się białe. Sama mam na tyłku i myślisz, że się tym przejmuję? XD nie, wręcz przeciwnie, to normalnie jak się rośnie
  • Odpowiedz
@Krathac: ale ludzie maja problemy, czytając wykop to aż się boje o przyszłość narodu. Wychodzi z tego ze faceci to jakieś zakompleksione #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krathac: co? Tez mialem ogromne (nadal mam slady) ale zawsze bylo ze walka z niedziwedziem albo ze loszka i byly heheszki. Nigdy nikt mi nie pojechal z tej okazji...
  • Odpowiedz
@Krathac: co Ty #!$%@? na podlasiu mieszkasz? XD u mnie dużo znajomych osób ma rozstępy, a to na bicepsach a to na plecach tez, i nikt nigdy nawet nie pomyślał o „śmianiu się”
  • Odpowiedz
@Krathac: Mój niebieski też ma sporo rozstępów i w ogóle nigdy bym nie pomyślała, że z czegoś takiego można się śmiać xD może zacznij chodzić na siłownie to wtedy będzie logiczniejsze, że masz rozstępy od rozrostu mięśni. No i możesz próbować to smarować np. olejem kokosowym nierafinowanym, albo olejkiem arganowym to może Ci jeszcze zejdzie. Może balsam z aloesu by też pomógł, tutaj polecam holika holika, ma w składzie 99%
  • Odpowiedz
@Krathac: to masz #!$%@? kolegów bo u nas ziomek też to miał i jak się na wf przebieral to chłopaki do niego "o stary od czego masz takie plecy" a on mówi że od wzrostu a oni "a to luz może spróbuj jakis maści czy coś" i tyle xd to nwm do jakiego gimnazjum chodzisz skoro oni się z tego śmiali
  • Odpowiedz