Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Krathac: co ty pieprzysz XD połowa chłopaków u mnie w gimnazjum i liceum to miała i nikt się nie śmiał... wiele osób tak ma i można to zredukować przecież (poczytaj fora dla kobiet o rozstępach) (mi zeszło praiwe w całości ale z tylka)
  • Odpowiedz
@Krathac w podstawówce trochę sie wstydzilem, bo miałem brzydką bliznę na plecach po wycinanym pieorzyku, ale zacząłem mówić, że dostałem kosę w plecy i nikt się nie nabijał :)
  • Odpowiedz
@Krathac: lol odpowiednie masci w trakcie i by były mniejsze rozstepy, a jak bedziesz mial hajs to idziesz na zabieg laserowy usuwasz i total wyjebka :D czym to sie przejmować ? nie wiem...
  • Odpowiedz
@Krathac ja mam takie same byku, laski zwykle byly tym zaciekawione, dotykaly i pytaly a ja opowiadalem jak to walczylem z tygrysem na safari, nastepnie smiech i #!$%@?, glowa do gory
  • Odpowiedz
@Krathac wez sie w garsc #!$%@?, a nie placzesz na portalu ze smiesznymi obrazkami ze masz rozstepy na plecach. Normalnych ludzi to nie bedzie obchodzilo, a jak ci zalezy na poklasku patologii co wysmiewa innych ze wzgledu na takie glupoty to sam jestes debil.
  • Odpowiedz
@Krathac: ziomek ja mam rozstępy na brzuchu bo się kiedyś w krótkim czasie mocno roztyłem z własnej winy i mam w to #!$%@? a Ty od rośnięcia rozstępami się przejmujesz gdzie nie miałeś na to żadnego wpływu xD
  • Odpowiedz
@Krathac: Ja tam w gimbazie też miałem rozstępy na kręgosłupie, ale to może z dwa razy heheszki były, że biją mnie kablem. Pewnie jak widzieli, że się tego wstydzisz to cisnęli bekę dalej. Ogólnie to to samo znika, a i jakieś maści niby są na to
  • Odpowiedz
@Krathac: Ja #!$%@? koleś ja mam rozstępy na brzuchu bo jestem gruby, a jakoś to nie jest barierą aby mieć dobre kontakty z dziewojami, i być z różowym paskiem. Zluzuj majty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tez mam i od zawsze mówiłem ze dziewczyna mnie drapała po plecach w trakcie seksu dopóki komentujący nie dorośli to wierzyli i szanowali dzisiaj tylko pozostało wspomnienie bo każdy widzi kiedy plecy były drapane a jak wyglądają ślady po rozstepach także głowa do góry
  • Odpowiedz