Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
Daj spokoj, to jest normalna kolej rzeczy, gdy wzrost jest zbyt szybki, nikt nie jest idealny. A znaja zycie Ci ktorzy sie z Ciebie smiali pewnie nie lepiej mieli. Tak te idealne kobiety, sorry 99% kobiet ma cellulit, taka prawda :) olej to cieklym moczem :))
  • Odpowiedz
@Krathac: Oooo, panie! Mój brat ma identyczne blizny, tylko chyba jeszcze więcej. Na moje to wygląda jakby ktoś was pasem lał, a u mnie rodzina spokojna i kochająca. Tylko że on z tego co wiem ma na to wywalone :P Ale jak chodził do szkoły to jakiś czas mieliśmy lekką spinę, żeby nas jakiś nadgorliwiec do opieki społecznej nie podał :P
  • Odpowiedz
@Krathac: doskonały przykład, że przegryw siedzi w głowie. Jak ktoś ma #!$%@? charakter to już mu wielką traumą będzie jak ktoś sobie zrobi podś#!$%@? z rzeczy tak małej, niewidocznej i nieprzeszkadzającej ogólnej prezencji codziennej. No już widzę jak loszki skręcały się z pogardy widząc coś tak drobnego xD
  • Odpowiedz
@Krathac: Mam mega większe rozstępy niż ty i rucham na potęgę. Kiedy laska pyta się co to? Mówie, rozstępy, nie? Szybko urosłem. Ściągaj majtki. I tyle nawiązań do rozstępów. Jeśli sam będzie robił z tego rpboelm to stanie się to problemem. Miej to w dupie!
  • Odpowiedz
@Krathac człowieku czym Ty się martwisz? Ja najpierw miałem rozstępy na plecach, potem wpadłem plecami w ognisko i miałem poparzenia trzeciego stopnia, więc teraz mam blizny 4 life i rozstępy i wyjebka :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krathac:

Ja #!$%@?łem prawie na 2 metry. Jak jakiś debil się mnie pyta co to za blizny, to mu odpowiadam równie debilnie:

- Byłem kiedyś w dżungli i gonili mnie z takimi maczetami (tu pokazuje długość maczet), no i kilka razy mnie
  • Odpowiedz
@Krathac: nie ma co się przejmować, ale w sumie jeśli ci to przeszkadza, to warto coś na to zaradzić. Ostatnio słyszałam o bardzo skutecznym kremie jak Strialys - podobno ma bardzo dobre opinie, ale w sumie nie wiem, gdzie można go dostać.
  • Odpowiedz
@Krathac: no tak wyszło. :D Teraz znowu odkopuję, ale dopiero co weszłam od tamtego czasu. A napisałam, bo się interesuję tymi rozstępami, bo też mam... no i tak właśnie wyszło noooo
  • Odpowiedz