Wpis z mikrobloga

@Radziox: Większość? Stary 7 na 10 moich mialo problemy ze zdradami, ludzie get a life to zobaczycie. Problemem jest to, ze większość ludzi sobie nie zdaje sprawy ze zdrady partnera, bo jak dziewczyna poszla wieczorem do ex to na pewno obgadac rozne sprawy i nie wolno osądzać dopóki nie zlapiesz jej za rękę. Glownie faceci daja sie robić w wuja, bo laska jak cos podejrzewa to po prostu chwyci za telefon
@Radziox: w sumie tak ale polakow jest "pare milionow". zapytasz sie kto np oglada "pato-dymy" albo kto placi patusom pieniadze? ty nie, ja nie wiec kto? skoro zaden z nas nie placi a donejty sa wysylane (ba nawet pitca zamawiana) to czy to sciema? wychodzi na to ze tak XD a jednak jest mozliwe ze 5k osob wysle patusowi 1zl i on zbierze 5k dziennie. przy tak wciaz duzej populacji to
@Radziox: wykop nie jest jakiś mały, a patrząc na poziom inteligencji dużej części mirków są takie sytuacje możliwe, a to, że bait był dobrze wykonany, nie świadczy, że ktoś jest pelikan i łapie wszystko jak leci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam kumpla co został zdradzony i mi jedna typiara też się przyznała, że ma faceta, ale nie przeszkadza jej to umawiać się z innymi. Mam też innego kolegę co przygarnął matke z dzieckiem i mówi lepsze to niż bycie singlem.
No i bardzo rzadko są rozwody z orzekaniem o winie np. zdradzie. To muszą być naprawdę skrajne przypadki.


@wojtas_mks: haha czyli sugerujesz że w większości przypadków do zdrady jednak dochodzi tylko nie ma orzeczenia sądu bo... No właśnie - bo co? XD bo jeśli wierzyć historiom które są opisywane na mirko to każda zdrada jest super udokumentowana, a ci "zdradzeni" (apostrof bo dla mnie to 90% tych historii to bajty) nie