Wpis z mikrobloga

@Bernan: Ja pier****, w prawdziwym świecie też masz tylko drzewa, piach, śnieg i czegoś nowego Ci w SW nie wymyślą. Obowiązuje ich pewna stylistyka, SW mają być właśnie w pewnym sensie "ziemskie", bardziej fantasy, dzięki temu praktycznie się nie starzeją. To nie jest Star Trek.
@brubrambri: Zgadzam się w 100% i mam nadzieję że będzie tym razem powiew świeżości i dobre kino. Niemniej do tej pory mnie zawiedli Sequelami więc wybacz jeśli będę bardzo sceptyczny xD
Byłoby chociaż spójnie a tak to mamy kaszankę


@Bernan: Dalej nie rozumiem jakim cudem ktoś dopuścił scenariusz który jest całkowicie sprzeczny już z samym Przebudzenie Mocy. Rian wyśmiał wszystko co Abrams stworzył dosłownie, z postaci jak Finn, Hax czy Snoke zrobił parodie. A najlepsze że żadna z postaci się nie rozwinęła nawet o centymetr w tym filmie, Keylo jest tak samo jak był dzieciakiem udającym vadera i tak dalej.
@Zuben: dokladnie. Dodatkowo wszystko dzialo sie w 5 minut i na koniec mamy 30 rebeliantów, jak oni maja walczyc z first orderem? Rey zrobi magie Mary Sue? Sensowne wyjscie z tej sytuacji bedzie ciezkie a doprowadzenie do niej bylo totalnie pozbawione jakiegokolwiek sensu. TLJ jest tak źle zrobione że ciężko uwierzyć że stało za nim tylu speców xd
Dodatkowo wszystko dzialo sie w 5 minut i na koniec mamy 30 rebeliantów, jak oni maja walczyc z first orderem?


@Bernan: wymyślą im sojuszników, tych co nie odpowiedzieli i będzie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na to nawet Colin wpadł, niestety problemem jest śmierć Carrie Fisher przez którą scenariusz był z 4 razy przepisywany.

Sensowne wyjscie z tej sytuacji bedzie ciezkie a doprowadzenie do niej bylo totalnie
@Bernan: Cichy dialog w filmie + nowelizacja + komiks Poe Dameron mówią, że otrzymali wiadomość zwrotną od jednego z myśliwców eskadry Poe'a (czarnych?), którzy polecieli przed ewakuacją bazy do sojuszników