Wpis z mikrobloga

@kruqo: polecam zacząć od Twistera albo nawet cyganki, moim zdaniem jest znacznie bardziej przystępny niż R'n'R i lepszy do łapania skilla, szerszy, gładszy i z mniejszymi hopkami. Jedynie trzeba do niego wyjechać o własnych siłach a nie wyciągiem :D
na przyszłość dawaj na zjazdy zawsze maksymalnie w dół, tym bardziej że tam nie ma gdzie podjeżdżać, poza fragmentem od przełęczy Kołowrót. Nie ma czegoś takiego jak za dużo miejsca na manewrowanie rowerem ;)


@teryuu: nie wiem czy kiedyś jeszcze się wybiorę na taką trasę, całe życie w nizinach a tu taaakie wyjeby :)
@kruqo: Rany się kiedyś zagoją, a jeżdżąc w terenie nie unikniesz #!$%@? się od czasu do czasu, taki sport, sam skończyłem jazdę w szpitalu rok temu ;) Nie ma się co zrażać, będzie lepiej
Rany się kiedyś zagoją, a jeżdżąc w terenie nie unikniesz #!$%@? się od czasu do czasu, taki sport, sam skończyłem jazdę w szpitalu rok temu ;) Nie ma się co zrażać, będzie lepiej


@teryuu: zamówiłem sobie myk myka, gleby będą, wiem :/ dzięki za porady i otuchę, na czym jeździsz tak w ogóle? tak teraz jeszcze myślę, że popełniłem jeszcze jeden błąd, wymieniłem płyn w hamulcach i klocki dzień przed wyjazdem
: jak założysz to później bez mykmyka nie będziesz wyobrażał sobie jazdy. Co do hamulców to nie ma czegoś takiego jak za dużo mocy ;)

A jeżdżę na takim Canyonie


@teryuu: super rower i ten FOX z przodu, nie to co mój RS Sektor
@Kapa3991: ochraniacze na kolana, kask fullface, gogle, porządne rekawiczki, w plecaku też jest jakiś cienki protektor ale on raczej pełni funkcje usztywnienia plecaka niż rzeczywistej ochrony ;) Myślę też o zakupie jakichś lekkich ochraniaczy na łokcie
@Kapa3991: Tak, Fox Proframe, polecam ;) bez problemu można cały dzień jeździć, dałem radę nawet podjeżdżając w 30 stopniowym upale. Kask jest mega przewiewny i lekki jak na fullfejsa, dopiero na trochę dłuższych postojach go ściągam bo wtedy zaczyna się już robić w nim gorąco. Mam też otwarty kask w którym jezdzę po bardziej lajtowych trasach.
@kruqo: Bell Super 3 nie ma odpinanej szczęki, model Super 3R taką ma
Bell Super 3 nie ma odpinanej szczęki, model Super 3R taką ma


@teryuu: a może wiesz gdzie dostać śrubkę plastikową mocującą daszek? zgubiłem po glebie a nigdzie nie mają...