Wpis z mikrobloga

@kruqo: możesz wskazać na YouTube z jakiegoś pov tej trasy miejsce, w którym się pomyliłeś? :-)
W tym roku jeszcze Bielsko-Biała przede mną
via Android
  • 0
@Kapa3991 bieresz szpadel i robisz gdzies swoje hopy, pole, las itd. mniejszą i większą albo jakis pumptrack. Jeśli ktoś nie umie latać na hopach w ogóle niech nie jedzie na single szkoda gnatów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kruqo: @Kapa3991: przecież na Rock'n'rolli nie ma chyba hopy której nie dałoby się przejechać/przepompować. Dropy też da się objechać wszyskie. Spokojnie można jechać jak się nie umie latać. Poza tym ta trasa jak i twister jest całkiem przyjazna dla tych którzy dopiero zaczynają uczyć się latać. Jedynie w ochraniacze rzeczywiście warto się zaopatrzyć, ale to warto przy każdej jeździe MTB a nie tylko na singlach
@kruqo: na przyszłość dawaj na zjazdy zawsze maksymalnie w dół, tym bardziej że tam nie ma gdzie podjeżdżać, poza fragmentem od przełęczy Kołowrót. Nie ma czegoś takiego jak za dużo miejsca na manewrowanie rowerem ;)
@teryuu: zgadzam się, ja to wszystko wiedziałem teoretycznie przed wyjazdem, filmiki, opisy ludzi tej trasy jak i innych, ale dla mnie wszystkiego tam było trochę za gęsto, stromizn, zakrętów, wąsko, i ta kumulacja mnie przerosła albo poniosła a szkoda bo to był pierwszy dzień potem tylko cyganka i stefanka, za mało mam skilla chyba...