Wpis z mikrobloga

Cześć, na wstepie chce zaznaczyc ze to nie zarzutka tylko #truestory . Szukam faceta dla mojej siostry. Najlepiej #lodz ale w sumie moze byc tez caly kraj jezeli ktos chcialby sie przeniesc do Łodzi lub w okolice Łodzi. Taguje dla zasiegow tez #kiciochpyta #coolstory #tinder #mirabelkaszukamirka #ogloszenie
O siostrze: lat 27, studia skonczone, robota mało ambitna ale z 2300-2500 wyciska netto (nie w zawodzie). Wlasne mieszkanie w centrum + gospodarka na wsi pod Łodzią. Rodzina bogata, prawo jazdy i samochod. Ogarnieta życiowo, ambitna i kreatywna, czyta ksiazki, oglada filmy, interesuje sie sztuką, słowem głupia nie jest i mozna z nią pogadac na wiele interesujących tematów. Nudzić sie z nią tez nie sposób bo aktywnie spędza czas i nie lubi siedzieć w miejscu, lubi podrózowac. Słucha rocka, ogarnia wszystkie heheszki, memy i ogólnie spoko dziewczyna. Pracy się nie boi i uklada sobie życie. Co do wyglądu to obiektywnie moge powiedziec 6/10 ciało a twarz 6+/10 jak sie umaluje to 7+/10 no i jest wysoka ok 180 ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogolnie siostra ma duzy problem ze znalezieniem faceta bo nie potrafi go szukac. Najchetniej to poznalaby go w teatrze albo ba jakiejs wystawie ale wiadomo ze w dzisiejszych czasach romantycy to same #!$%@? ale tez nie chce sebixa tylko normalnego przyzwoitego faceta od 26 do 31 lat. W ofercie znajduje sie zajebisty szwagier z zasobnym portfelem i znajomosciami co zawsze wam pomoże, lubie wódke, piwo, wędkowanie (z wódką i piwem), podrózowac (z wódką i piwem), zwiedzac (z wódką i piwem). Jezdzimy razem na wakacje ( po europie i pije tam okoliczne trunki). Znam sie na wielu rzeczach, służę dobrą radą no i wreszcie chcialbym miec fajnego szwagra ( jednego huz mam ale w uk, tez pijemy no ale rzadko). Dobrze gotuje (mowie o sovie bo siostra to w sumie nie wiem) robie rozne przetwory, wędzę etc i w tym czasie zapraszam znajomych w podobnych zainteresowaniach więc jest co zjesc i napic sie ( ͡º ͜ʖ͡º) jezeli wlasnie szukasz loszki do tanca i rozanca, troche ze wsi a troche z miasta, szalonej a jednoczesnie spokojnej i ulozonej co mmozna z nią konie krasc to ponizej podaje wymagania:
Wzrost: min 178 max 185
Nie mozesz byc strasznie gruby a jak jestes przy kosci to tez spoko ale musisz byc zadbany.
Musisz miec poczucie humoru, dystans do zy ia etc.
Studia: dobre skonczone lub bez studiow ale z dobrymi pieniedzmi
Samochod i prawo jazdy
Minimum 10 ksiazek przeczytanych do konca.
Schludny ubiór
Jakas pasja i hobby
Zainteresowanie rolnictwem, gospodarką i pracą w polu bedzie dodatkowym atutem - weryfikowalnym przeze mnie.
Musisz byc ogarniety zyciowo, ustatkowany i powaznie myslacy o zyciu.
Wszystkie te aspekty beda weryfikowane wiec szybko wyczuje czy sciemniasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jako bonusy to czasami bedziemy mogli gdzies pojechac na #nightdrive polansowac sie moją sklasą (jak akurat nie bedziemy pili).
Słowem konca, szukam fajnego szwagra ;)
Prosze o wiafomosci prywatne z opisami, wybranym osobom prześle kontakt do mojej siostry na wstępne rozmowy (pierwsze rozmowy są ze mną). Dzięki i moze do zobaczenia.
  • 191