Wpis z mikrobloga

#cad #pwr #modelowanie3d #solidworks #autocad #januszebiznesu

Mirki, jestem studentem i dostałem propozycje zrobienia modelu prototypu zabudowy. Za ile byście to wycenili
Zdjęcia
Model ma być w miare szczegółowy.
Klient ma jakieś rysunki (pewnie szkice), ale pewnie większość trzeba będzie pomierzyć samemu miarą, suwmiarką.
Czas około 1 msc.
Można do nich jeździć i używac ich oprogramowania (chyba Solidworks)
  • 8
  • Odpowiedz
@redhit: To zależy czy chcesz mieć płacone od godziny, czy od całej roboty. Zależy do czego ten model ma być. Jak miesiąc pracy to ja za mniej niż 5k bym tego nie zrobił, bo od tego jeszcze musisz sobie odprowadzić podatek. Ale na miejscu Janusza ustaliłbym Ci jeszcze karę umowną za niedotrzymanie terminu.
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: za całość, NIBY do archiwum firmy (z poźniejszym możliwym wykorzystaniem do obliczeń). Nigdy takich dealów nie robiłem i nie wiem ile mi to zajmię oraz jak to wycenić.
  • Odpowiedz
@redhit: zalezy na ile oceniasz swoje umiejętności i ile chcesz za godzinę. Zakładam, że jako studentowi zajeloby Ci to ok. 160h (20 pełnych dni). Licząc po 20zl/h wychodzi 3200 netto. Dodaj podatek i masz kolo 4000.

Podejrzewam że jako student byłbyś zadowolony z tych pieniędzy, a jak Ci pójdzie krócej to czysty zysk. Jak pójdzie dluzej to masz z czego ciqgnac zeby wciaz zarobic rozsadnie za h.

Rada bo dosc czesto
  • Odpowiedz