Wpis z mikrobloga

Dawno nie wstawialem facjaty na vikop, wiec prosze. Uwazam ze od poprzednich wpisow moj wyglad sie nieco zmienil. Na lepszy oczywiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczalem myc twarz szarym mydlem ,,Bialy Jelen'' - przez to praktycznie nie mam zadnych zanieczyszczen na twarzy, codziennie uzywam szamponu regeneracyjnego oraz odzywki, lecz jak narazie wlosy nadal sa zniszczone. No nic zobaczymy co bedzie za kilka tygodni. No i najwazniejsze. Za wasza namowa poszedlem rowniez do fryzjera. Wszystkie te pielegnacje spowodowane bylo potencjalnym spotkaniem z p0lka z #tinder. W ostatecznosci i tak sie z nia nie spotkalem, stwierdzajac ze jezeli jest chetna na jakiekolwiek relacje ze mna to tez powinna sie starac. Dodam tez ze od miesiaca nie opuscilem ani jednego treningu i zeszlo 3kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak wiec jakos powoli wychodze z tego gowna. Pozostaje mi jedynie praca przez kilka miesiecy w januszexie w celu zarobienia na kursy i #!$%@? z mojego miasteczka bez perspektyw. Mam nadzieje ze w wiekszym miescie uda mi sie nawiazac jakies znajomosci
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent #tfwnogf #pokazmorde i niedlugo #ladnypan :)
Pobierz
źródło: comment_HcfieffqIJZaXrgC51kSa2Pw7qcZ6ehl.jpg
  • 68
@bd_j3bac_za_2k Bardzo ładnie ziomeczku, tak trzymać, jestem dumny z Ciebie. Jak chcesz szybko wbić jeszcze pare leveli wyglądu to zapytaj fryzjerkę o fryzurę z trochę dłuższymi włosami u góry no i boki króciutko podobnie jak masz. Jak się uśmiechasz nawet tak lekko jak tutaj na zdjęciu to od razu wyglądasz dużo lepiej. Brawo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pilaf: Co Ty #!$%@?. Nie ma żadnych genetycznych defektów, może niej est piękny, ale facet piękny być nie musi. No dobra, na faceta też jeszcze nie wygląda, bardziej chłopiec, ale to przyjdzie z czasem. Do tego charyzma i będzie git. A najważniejsze że coś ze sobą robi, idzie do przodu i jest z tego zadowolony, a będzie dumny. Oczywiście że nie będzie rwał lasek 10/10. Ale takie może rwać jedynie promil
@Pilaf: Dokładnie tak jak napisałeś. Różowe go zniszczą, mnie w przeszłości zniszczyły, a byłem zadbany itd tylko co z tego jak mam #!$%@?ą mordę i różowe ku...wy mnie poniżały i wyśmiewały przez to.