Wpis z mikrobloga

Dawno nie wstawialem facjaty na vikop, wiec prosze. Uwazam ze od poprzednich wpisow moj wyglad sie nieco zmienil. Na lepszy oczywiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczalem myc twarz szarym mydlem ,,Bialy Jelen'' - przez to praktycznie nie mam zadnych zanieczyszczen na twarzy, codziennie uzywam szamponu regeneracyjnego oraz odzywki, lecz jak narazie wlosy nadal sa zniszczone. No nic zobaczymy co bedzie za kilka tygodni. No i najwazniejsze. Za wasza namowa poszedlem rowniez do fryzjera. Wszystkie te pielegnacje spowodowane bylo potencjalnym spotkaniem z p0lka z #tinder. W ostatecznosci i tak sie z nia nie spotkalem, stwierdzajac ze jezeli jest chetna na jakiekolwiek relacje ze mna to tez powinna sie starac. Dodam tez ze od miesiaca nie opuscilem ani jednego treningu i zeszlo 3kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak wiec jakos powoli wychodze z tego gowna. Pozostaje mi jedynie praca przez kilka miesiecy w januszexie w celu zarobienia na kursy i #!$%@? z mojego miasteczka bez perspektyw. Mam nadzieje ze w wiekszym miescie uda mi sie nawiazac jakies znajomosci
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent #tfwnogf #pokazmorde i niedlugo #ladnypan :)
bdj3bacza_2k - Dawno nie wstawialem facjaty na vikop, wiec prosze. Uwazam ze od poprz...

źródło: comment_HcfieffqIJZaXrgC51kSa2Pw7qcZ6ehl.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@Dexter98: @destrodd: to jeszcze mi powiedzcie gdzie szukać jakiś planów und jak pójde 1 raz na siłke to ktoś mi pomoże co i jak czy mam sie wystawiac na kompromitacje przed resztą ludzi tam ze robie zle cwiczenia? Jak to w ogóle wygląda? bo nigdy nie byłem i sie troche cykam
  • Odpowiedz
Jest cos takiego jak IF, czyli masz okno żywieniowe np 8 godzin, niektórzy nawet pod koniec redukcji skrócają to do jednej godziny w ciągu dnia i tylko w tym okresie jesz a reszta to post.Przez ten czas jesz całe swoje dzienne zapotrzebowanie.
  • Odpowiedz
@Canova: Gościu w dzisiejszej dobie internetu znajdziesz wszystkie ćwiczenia na YT:) Na początku zacząłbym od fbw 3x w tygodniu.Mozesz trenować planem sakera z wk.Wygoogluj sobie
  • Odpowiedz
@Canova: Zawsze jak czegoś nie wiesz możesz się zapytać kogoś kto chociaż w jakimś stopniu wygląda na ogarniętego na siłowni, napewno cię nie zje.Na trenerów z siłowni bym nie liczył bo dziś wystarczy zapłacić 1000PLN i zrobić kurs weekendowy i nazywasz się trenerem, mało tego dają ci ludzi pod opieke
  • Odpowiedz
będziesz elegancko 6/10


@autystycznyblues: i po #!$%@? mu tak piszecie, robicie tylko jakąś złudną nadzieje. Prawda jest taka, że nie wygląda specjalnie (delikatnie mówiąc) i nawet jesli schudnie, to nic to nie zmieni. Później spróbuje podrywu i sie załamie, bo dziewczyny zgaszą go jak peta, za samą morde. Niestety, życie jest brutale i trzeba sie to przełknąć. Nie każdemu jest dane bycie w związku.
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: ogarnij sobie zdjęcia i rób je w dobrym świetle, wyczyść #!$%@? ten aparat bo każde zdjęcie wygląda na zaparowane od desperacji. Tło jak już to jakieś ładne, albo najlepiej zdjęcie bez tła. Dociśnij język do podniebienia gdy robisz zdjęcie. No i ubrania - jak sie pokazujesz w takich workach to nie wygląda to dobrze. Jak jesteś ulany to dobrze nie wygląda też obcisłe ubranie, znajdź coś po środku, a nie
  • Odpowiedz