Wpis z mikrobloga

Dawno nie wstawialem facjaty na vikop, wiec prosze. Uwazam ze od poprzednich wpisow moj wyglad sie nieco zmienil. Na lepszy oczywiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczalem myc twarz szarym mydlem ,,Bialy Jelen'' - przez to praktycznie nie mam zadnych zanieczyszczen na twarzy, codziennie uzywam szamponu regeneracyjnego oraz odzywki, lecz jak narazie wlosy nadal sa zniszczone. No nic zobaczymy co bedzie za kilka tygodni. No i najwazniejsze. Za wasza namowa poszedlem rowniez do fryzjera. Wszystkie te pielegnacje spowodowane bylo potencjalnym spotkaniem z p0lka z #tinder. W ostatecznosci i tak sie z nia nie spotkalem, stwierdzajac ze jezeli jest chetna na jakiekolwiek relacje ze mna to tez powinna sie starac. Dodam tez ze od miesiaca nie opuscilem ani jednego treningu i zeszlo 3kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak wiec jakos powoli wychodze z tego gowna. Pozostaje mi jedynie praca przez kilka miesiecy w januszexie w celu zarobienia na kursy i #!$%@? z mojego miasteczka bez perspektyw. Mam nadzieje ze w wiekszym miescie uda mi sie nawiazac jakies znajomosci
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent #tfwnogf #pokazmorde i niedlugo #ladnypan :)
bdj3bacza_2k - Dawno nie wstawialem facjaty na vikop, wiec prosze. Uwazam ze od poprz...

źródło: comment_HcfieffqIJZaXrgC51kSa2Pw7qcZ6ehl.jpg

Pobierz
  • 68
@Dexter98: jak umiesz in to te diety to powiedz mi jeszcze czy jak chce iść na siłownie to musze sie trzymac jedzenia posiłków co 2-3h jak to robią zawodoi kulturysci czy moge mieć to w dupie i sie tym nie przejmować? I jak z tymi gajnerami i białkami, jakbym sobie tak po prostu chodził na siłownie robił jakiś plan treningowy to by były jakieś efekty czy nawet nie podchodzić bez białkowyc
Tak jak mówię, ilość posiłków nie ma znaczenia, co za tym idzie, możesz jeść 1,2,3,6 posiłków dziennie więc odstęp od nich może być nawet 10h.Niektórzy nawet trenują naczczo.Białko i gainery to nic innego jak wyjście dla osób które albo nie mogą dużo jeść więc muszą pić takie wynalazki żeby dobić kalorie.Ja pije białko bo poprostu jest to wygodniejsze dla mnie, wypić białko niż żreć jakieś jajka z rana, chociaż wiadomo, że białko