Wpis z mikrobloga

Ja przez pół roku miałem ZERO par, koleżanka #!$%@?ła ich pewnie z 200. Biedne, różowe "przegrywy".
Ładna dziewczyna ma "dostęp" do świetnych chłopaków, przeciętna do ładnych, brzydka nie do brzydkich, tylko średnich. Przystojny chłopak wiadomo, średni już ma problem coś ogarnąć, a brzydki - sznur.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #gownowpis #zalesie #depresja #logikarozowychpaskow
hauser15 - Ja przez pół roku miałem ZERO par, koleżanka #!$%@?ła ich pewnie z 200. Bi...

źródło: comment_A20sJQJzNawXwAfzdTrLRqtCWgHerldL.jpg

Pobierz
  • 56
@hauser15: All true. Ja jak używałem tego kilka lat temu, miałem sporo par ale moje zdjęcia były dobrze wypozowane, w większości tajemnicze bez ukazania mojego ryja w całej okazałości, znalazłem loszkę, która chciała więcej pisać a nie od razu dostać krótką piłkę o spotkaniu i tak się wkręciła we mnie, że na żywo już chyba nic nie miało znaczenia i zostaliśmy parą. Po paru latach zaczęło się psuć, znowu wróciłem na
@Rzyduwka: Nie w każdym przypadku o to chodzi. Jeśli mówimy o appkach to warto zwrócić uwagę, że każda laska wyglądająca tam lepiej niż słabo czuje się jak księżniczka, która skoro zniżyła się do poziomu wejścia na tę apkę to nie musi nic, nie musi wpisać opisu, nie musi z Tobą rozmawiać, nie musi się odezwać, a jak nie zabawisz jej w pierwszych 2 linijkach to kończy rozmowę. Tak działa tam większość.
@Rzyduwka: Bardzo łatwo jest mieć dobrą osobowość, będąc przystojnym. Natomiast zajebiście ciężko jest mieć tą osobowość dobrą, będąc brzydalem. Będąc brzydkim zero zainteresowania ze strony ludzi, mnóstwo odrzucenia, wrogości, upokorzeń, stąd się rodzi frustracja, niechęć i złośliwość. Jeśli jesteś ładny i ludzie od samego początku są do Ciebie nastawieni pozytywnie, są mili, uprzejmi, chcą się z Tobą spotykać, lubią z Tobą spędzać czasy, to wydaje mi się że łatwo mieć "fajną