Wpis z mikrobloga

Ja przez pół roku miałem ZERO par, koleżanka #!$%@?ła ich pewnie z 200. Biedne, różowe "przegrywy".
Ładna dziewczyna ma "dostęp" do świetnych chłopaków, przeciętna do ładnych, brzydka nie do brzydkich, tylko średnich. Przystojny chłopak wiadomo, średni już ma problem coś ogarnąć, a brzydki - sznur.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #gownowpis #zalesie #depresja #logikarozowychpaskow
hauser15 - Ja przez pół roku miałem ZERO par, koleżanka #!$%@?ła ich pewnie z 200. Bi...

źródło: comment_A20sJQJzNawXwAfzdTrLRqtCWgHerldL.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Rzyduwka: Ty potrzebujesz pomocy specjalisty, ale chyba okulisty, bo tylko Ty widzisz tych brzydkich kolesi z dziewczynami powyżej średniej. Biologia tak działa, że partnerka zawsze szuka najlepszego możliwego partnera, by urodzić potomstwo właśnie temu najlepszemu. Natomiast mężczyźnie to bez różnicy, bo może czysto biologicznie zapłodnić więcej partnerek.
No i tak czysto prymitywnie, to chłopak jest w stanie odczuwać satysfakcję z seksu z brzydszą dziewczyną, natomiast dziewczyna potrzebuje przystojnego chłopaka.
  • Odpowiedz
@Rzyduwka: Nie wiem o jakim przegrywie mówisz bo miałem dziewczyny i obecnie też swoją posiadam, co nie przeszkadza mi w racjonalnej krytyce zachowań większości bab. Tym bardziej jestem do tego uprawniony bo z różnymi latami się męczyłem.
  • Odpowiedz
@Rzyduwka: > Za bardzo generalizujecie w tych wątkach i jesteście skrajnie pesymistyczni.

No nie bo przecież na tagu #depresja to powinni być sami optymistycznie nastawieni do życia faceci, pełni energii i pewności siebie XD napisz jeszcze, że kolega powinien iść do klubu, zagadać i potańczyć, albo podejść na ulicy i nawinąć gadkę, bo przecież tak robi każdy introwertyk z depresją XD
  • Odpowiedz
U facetów też introwertyzm nie jest przeszkodą.


@Rzyduwka: Zgniłem xD od razu widać, że piszesz o czymś o czym nie masz najmniejszego pojęcia

Szukanie dziewczyny na jakichś tinderach gdzie są same dziwkarskie karyny, a później generalizujcie że wszystkie dziewczyny takie są, bo przecież każda ma profil na takim syfie, logiczne.


Zawsze mnie rozwala ta narracja, tak jakby dziewczyny z tindera były jakimś osobnym gatunkiem, coś jak ci mityczni naziści, którzy
  • Odpowiedz
@Rzyduwka: wlasnie o tym mowie. Dla mnie ten gosc jest mocno powyzej przecietnej. Nawet się nie będę porównywał do niego, bo naprawdę szkoda gadac, ale gdybym wygladal jak on to uznalbym, ze wygralem zycie jesli chodzi o wyglad.

Kobiety mają strasznie wysokie wymagania. Nie ma sensu, zeby myslec o jakichs dziewczynach, zwiazkach jesli jest sie ponizej przecietnej (szczegolnie jesli jest się duuuzo ponizej przecietnej). Ogolnie samotnosc nie jest taka zla
  • Odpowiedz
Ja przez pół roku miałem ZERO par,


@hauser15: to jest #!$%@? niemożliwe. ja nie mam jakichś super zdjęć (1 dobre, reszta robiona kalkulatorem) i mam ponad 400 par, na poprzednim koncie niecały 1k, a od czasu do czasu usuwam. jak jestem aktywny potrafi wpaść 10 dziennie. jak miałeś zero, to znaczy, że jakiś bug albo coś w ustawieniach #!$%@?łeś, dałeś zasięg #!$%@? 10m i #!$%@?łeś na arktyke albo coś.
  • Odpowiedz