Wpis z mikrobloga

Ja przez pół roku miałem ZERO par, koleżanka #!$%@?ła ich pewnie z 200. Biedne, różowe "przegrywy".
Ładna dziewczyna ma "dostęp" do świetnych chłopaków, przeciętna do ładnych, brzydka nie do brzydkich, tylko średnich. Przystojny chłopak wiadomo, średni już ma problem coś ogarnąć, a brzydki - sznur.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #gownowpis #zalesie #depresja #logikarozowychpaskow
hauser15 - Ja przez pół roku miałem ZERO par, koleżanka #!$%@?ła ich pewnie z 200. Bi...

źródło: comment_A20sJQJzNawXwAfzdTrLRqtCWgHerldL.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@aks_762:

to znaczy, że jakiś bug albo coś w ustawieniach #!$%@?łeś


Tak bug w DNA matki, i ustawieniach mojego ryja ze urodzili mnie takim brzydkim gownem. 3 matche w ciagu 2 miesiecy.
  • Odpowiedz
@corinarh: xDDD to nawet dobre, leci plusik. ale 3 matche w 2 mce to też jest neirealne, musiales cos #!$%@?ć po prostu.

@slako: ok, na tinderze, przyznaję, wygląd ma pewne znaczenie, ale da się nadrobić ciekawymi zdjęciami.


nie wiem, jakimiś z podróży, z ciekawych miejsc, ciekawych aktywności itd. załóż instagrama i wrzucaj ciekawe zdjęcia + połącz z tinderem
  • Odpowiedz
@aks_762: To nie bug, bo po pół roku dostałem jedną parę, od różowego albo #!$%@? wie jakiegoś bota co przesuwa wszystko w prawo i nie odpowiada nawet na żadną wiadomość. Po prostu tak wyglądam.
  • Odpowiedz
U facetów też introwertyzm nie jest przeszkodą.


@Rzyduwka: oczywiście że jest, i będzie, dopóki będziecie zakładać, że to facet ma "obowiązek" zagadywać, podrywać i "zdobywać".

i jesteście skrajnie
  • Odpowiedz
Oczywiście, rozwiązaniem dla mnie byłoby celowanie w laski bardziej spokojne, takie stereotypowe "szare myszki".


@benethor: Pamiętaj też o tym, że takie dziewczyny często celują wyłącznie w dynamiczniaków, którzy mieliby wyrwać ją z szarości jej życia.
  • Odpowiedz