Wpis z mikrobloga

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

...::: DZIEŃ 36 :::..

Dzień 35 Czwartek

Zaraz po pracy sprawdziłem maxa- 9 powtórzeń (może by i poszło 10... ale nie chciałem się przeciążać bez rozgrzewki)
Pojechałem w końcu zgłości sprawę z konsolą. Godzina wyjęta z życia na opisie sprawy i tłumaczeniu co i jak. Ale zrobiłem to.
Jeśli chodzi o przestrzeganie fit6- brak większych restrykcji powoduje u mnie spore rozluźnienie, zwracam jednak uwagę na całodzienną aktywność, aby nie siedzieć, staram się jeść z głową. Przykładowo będąc w biedrze na zakupach wybrałem loda z najmniejszą ilością kalorii. Sprawdzę na wadze jak to wpływa na moje ciało w niedzielę.
Stwiedziłem, że robiąc tyle treningów w tygodniu trzeba jednak tych węgli dostarczyć.
Zrobiłem sobie sam lody- dziś będę je testował (mleko, białko WPC, masło orzechowe i banany). Wczoraj sprawdziłem "prawie zrobione" i byly super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo o 22:30 pojechałem na przejażdżkę godzinną na rowerze (ok 20km)

Serii podciągania:
max 9powtórzeń
4serie x 4powtórzeń

Dzień 36 Piątek

Dziś zaspałem, ale zdążyłem pościelić łóżko, podciągnąć się 4 razy na drążku (pierwsza seria zaliczona) i nie spóźniłem się do pracy.

Plank i książka - do nadrobienia.
Czeka mnie jeszcze trening pleców i tricepsa.
Nogom czas dać odpocząć. Roweru już raczej nie będzie- ale nigdy nie wiadomo ^^

---------------------------------------------------------------------------
Dodawane w każdym wpisie (nie trzeba czytać)

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki.
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy futurenet
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem.
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie fit6
7. Zażywanie supli.
8. Zero alkoholu.
9. Rano po obudzeniu szklanka wody.
10. Rano rozciąganie w czasie czytania po wykonanym planku (w dni treningowe po treningu)
11. Podciąganie GTG co godzinę - minimum 2 razy dziennie (obowiązkowo przed i po pracy) + reszta ile będę miał możliwości

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

Wołam @heavybreathing
#zysrobiforme #gzresrobiforme #motywacja #detoks #silownia #samodoskonalenie #wyzwanie #fit6 #plank #wyzwanie #wyzwanieplank