Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@kacus nie widziałeś prawdziwej zasłony dymnej, jak byśmy ją odpalili to nie wiem czy samoloty było by widać :P

@WujekRoman ja tam ich nie widziałem( ͡ ͜ʖ ͡)

@Myrten AMA o defiladzie czy o czołgach? (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 0
@grap ja wiem ja wiem ale jak pierwsza trójka ruszyła to tyle spalin była że dosłownie zasłona dymna była i ledwie światła czołgu na drugim pasie było widać i reszta tak bezpiecznie przejeżdżała
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@xer78 niemieckie, polskie (konstrukcji rosyjskiej), amerykańskie...od wyboru do koloru ;)

@kacus to jest spowodowane tym, że jak czołg (PT - 91) pracuje jakiś czas na jałowych obrotach to po dodaniu gazu są właśnie takie efekty. Ktoś kiedyś mi mówił że może mieć to związek z nadmiernie nagromadzonym paliwem i jego spaleniem

@Myrten może kiedyś, jeszcze ktoś się zarazi i będzie chciał zostać czołgistą :P
  • Odpowiedz
  • 1
@grap było widać że wydech twardego zyga olejem na kilku jak zły, jak leosie ruszały to czysto niczym Passat na nowej uszczelce pod głowicą.
I jak byłeś tym kierowcą co specjalnie gazowal żeby jeszcze bardziej dymić to gratki :-D był taki ancymon, 15m luzu a ten gazuje jakby dwusow bez gazu miał gasnąć i przypadkiem przy powstańcach Warszawskich
  • Odpowiedz
@kacus: Widziałem, stałem tuz koło mostu Śląskiego i tam właśnie tanki robiły luz na kilkanaście metrów i pod mostem gaz (akustyka++) była moc a wszyscy dookoła podjarani i z bananami na ryjach bo nie było nic słychać tylko ryk silników. Lepsze od Raptorów. Ale to generalnie w Leosiach takie kozaki za kółkiem, kierowcy Twardych spokojniejsi nieco. Z kolei amerykański Abrams wyglądał jakby go ocynkiem obili i pomalowali na gówniany kolor,
  • Odpowiedz
@grap: Przecież wiem. To tylko takie luźne spostrzeżenie.
Wiesz może dlaczego amerykańscy piechociarze szli jakby wracali z burdelu albo do niewoli? Wszyscy goście, szli równo, wyprężeni i ubrani na galowo a ci jak ostatnie łajzy z pustymi rękami.
  • Odpowiedz
transmisja w tv beznadziejna, ciagle sie jąkali, przeinaczali nazwy, a przed przelotem F-22 powiedzieli że to koniec części powietrznej, kiedy to była największa niespodzianka defilady
  • Odpowiedz
@grap: mordeczko dzięki wielkie za służbę i za dzisiejszą defiladę, miałem gula w gardle jak stałem i obserwowałem te dwie godziny naprawdę pięknego wydarzenia..
  • Odpowiedz