Wpis z mikrobloga

@davidoff_OB: Szczerze nie spotkałem dziś nikogo kto by jeździł 69km/h ( ͡º ͜ʖ͡º) Jedynie jakaś ifa czy tam inny star ale ten mnie przepuścił więc chwała mu za to ( ͡º ͜ʖ͡º) Z samej akcji policji kisnę bo mandat dostanie ktoś kto chce sprawnie i szybko wyprzedzić a wyprzedzany nie ułatwi mu tego zbijając 1/2 km/h na tempomacie bo nie
  • Odpowiedz
@modzelem: bystrzaku spoiler: ciężarówki w Polsce poza terenem zabudowanym mogą jechać 70 km/h. Na autostradach i ekspresówkach 80.

PS niezły z ciebie troglodyta i pieniacz król polskich szos
  • Odpowiedz
@Queltas też jeżdżę ciężarówką i powiem szczerze że w du*ie tzn w naczepie mam ich terminy, ale jak osobówke mi wjeżdża przed zderzak i bez powodu zwalnia do 70km/h to mnie krew zalewa i na usta się ciśnie pytanie po co mnie taki baran wyprzedzał.
  • Odpowiedz
  • 1
Nawet nie czytam tu ani jednego komentarza ale podtrzymuje swoje zdanie apropo zakazu pisania czegokolwiek w takich postach jesli nie robi sie rocznie +50k kilometrow xD
  • Odpowiedz
@davidoff_OB: Generalnie mam to w dupie. Rób se co chcesz królu szos. Zobaczymy czy Twój pan i władca - pieprzony kapitalista szef będzie zadowolony. Jeszcze będziesz go w trąbkę całował jak Cię #!$%@? za jakieś opóźnienia i przyrzekniesz, że już nigdy czegoś takiego nie zrobisz. Szerokości kurła.
  • Odpowiedz
Jest generalnie patorobotą i jest to praca dla marginesu społecznego przepełniona śmietnikiem ludzkim.


Nie jestem kierowcą, ale w TSL pracuję już jakieś 8lat. Branża jak branża. Przeróżni ludzie, głąby i mądrzy, ładni i brzydcy, patologia i pełna kultura. Po tej niespełna dekadzie nie umiałbym wydobyć jednej wspólnej cechy, która łączyła kierowców, z którymi miałem styczność, ale... ale ty wiesz lepiej...

Wiesz lepiej, bo jesteś kompletnie ograniczonym, gimbazjalistą, który naczytał się wykopu. Tak, "ograniczony" to słowo, które najlepiej określa twój umysł. Wyjdź z tej swojej piwnicy, przekonaj się, że świat nie jest czarno-biały.
  • Odpowiedz