Wpis z mikrobloga

@davidoff_OB: ciężarówki i transport jest potrzebny, niepotrzebni to jesteście Wy, patologiczni, szczający do butelek, blokujący lewy pas idioci :) mam nadzieję, że zastąpią Was jak najszybciej autonomicznymi ciężarówkami, zobaczymy jak Wam się będzie żyło jak jedyne co potraficie to prowadzić samochód, a robicie z siebie męczenników i elitę świata xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Paul_Proteus jakich dekad.

Kasa za duża na tym jest żeby wolno wchodziło pierwsze automaty zostaną dopuszczone i będzie lawina.

Bez przerw, 100xbezpieczniej, będziecie tylko z parkingów na wyładunki podjeżdżać.
  • Odpowiedz
@Thunderbird88: 90% z nas jeździ normalnie, odpuszczamy sobie przy wyprzedzaniu, pomagamy się wyprzedzić szybszym osobowkom, jest niestety ten procent patologii która potrafi przyspieszyć jak to wyprzedzasz i się ciągniesz potem kilometr na lewym pasie, a #!$%@? nawet nic nie odpowie na radiu a mijając nawet nie popatrzy w twoją stronę. Mam nawet takie nagranie z zeszłego tygodnia z A4 jak mi tak #!$%@? przyspieszył podczas wyprzedzania, mogę wrzucić pozniej
  • Odpowiedz
@davidoff_OB: koluniu dla mnie to Ty mozesz i 15 km/h jechac ... zamieniamy sie na jeden dzien ja dostaje Twoj zestaw a Ty moj samochod. Jedziesz spokojnie 150 i nagle wjezdzam na lewy pas, w dupie Cie mam jestem PANEM AUTOSTRADY. Zaoszczedze przy tym cale 15 sekund ... a czy Ty wychamujesz ??? Nie intersuje mnie to :) wiec protestuj sobie i jedz 20. No i zeby nie bylo jest
  • Odpowiedz
@Yogi282: jeszcze lepiej jak wyhamujesz do zera przed rondem bo jakieś auto jedzie po rondzie, a on sobie zjeżdża z niego bez kierunkowskazu :) i znowu ruszaj od zera 40 ton, wypalaj paliwo a ten zaraz dojedzie do domu i będzie #!$%@?ł mądrości na wykopie i o ekologii
  • Odpowiedz