Wpis z mikrobloga

@davidoff_OB:
Jak tak jeżdżę osobówką w zabudowanym od zawsze.
Ból dupy tirowców/busiarzy/kurierów/akwizytorów niemiłosierny, gdy jadąc taką DK 17 czy 19, muszą w zabudowanym zwolnić z 70-90 do 55. Oczywiście jazda na zderzaku, miganie światłami i klakson to norma, ale ja to olewam i wtedy szczególnie dbam o czystość przedniej szyby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@davidoff_OB:
Ja proponuję, żebyś zamiast odwetu nie jeździł 90km/h zarówno w terenie zabudowanym, jak i niezabudowanym, bo jak oglądam czasem pracowników TIRów w akcji to aż mnie ciarki przechodzą...
Ja wiem, że wszystko można tłumaczyć "Bo Janusz goni", ale swój rozum chyba jakiś masz za tą kierownicą.
  • Odpowiedz
@Lechu1777 ta wypowiedź tylko obrazuje twój ogromny ból dupska że ludzie którzy się nie uczyli zarabiają teraz po 6k. wnioskuję że pewnie pół swojego życia, dzieciństwa spędziłeś z książkami w domu, a teraz wylądowałeś w gówno pracy za biurkiem za 2k. W tym właśnie rzecz, bo przecież niemal każde stanowisko pracy fizycznej, nie wymaga od ludzi wielkiego wykształcenia. W przypadku pracy kierowcy wymaga poświęcenia, swojego własnego życia, bo większość spędzi poza
  • Odpowiedz