Wpis z mikrobloga

Reakcja graczy LOLa, Fortnite czy innego CSGO na mój wiek
-coooo, masz 25 lat, ale jesteś stary
Reakcja graczy dowolnego MMO
-hehehe moja córka ma tyle lat iksde


#gry
  • 100
  • Odpowiedz
@Wezuwio: wlasciwie to jesli chodzi o SRO to byłem takim żywym botem xD ja miałem z 9-10 lat wtedy i postać należała do brata, nauczył mnie klikać guziki i expiłem albo farmiłem SP, gra mi sie spodobala ale na globalu (serwer Troy chyba) nigdy nie przekroczyłem 50 lvla, co innego na privach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gvizdec: Dawno temu jak grałam w 4Story to na serwerze też była mama, która grała ze swoją córką :D Przecudowna kobieta, zawsze wszystkim pomagała, a lepsze itemy oddawała dziecku, mimo że ta mała grała tylko, żeby pochodzić i popisać z innymi ludźmi xD
  • Odpowiedz
Z jakiegoś powodu kobiety zaczęły traktować gry jak portale randkowe xD


@Gvizdec: omg, jaka to jest prawda. Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu kobiet było w grach znacznie mniej i jeśli już, to takie fajne i ogarnięte w większości. Teraz to dosłownie masa przy jakimkolwiek kontakcie z facetem zaczyna bajerować, flirtować, jest trochę samotnych matek, które sobie w grze szukają faceta (sama kojarzę jedną, przez którą rozpadł się legion, bo najpierw
  • Odpowiedz
@Gvizdec: bez kitu jak bym sąsiada słyszał... przyszedł kiedyś żeby mu kompa pomóc złożyć bo wie że cośtam w IT dłubie, gadamy sobie itd i coś ze swoim kuzynem gadają o HOTS'ie, ja im na to czy grali w WOWA - Ci ze nie, mowie ze niestety gram od podstawki ale rzadko, czesciej w Quake albo w Overwatcha, i co uslyszalem?
TO PAN JESZCZE GRA?

No #!$%@?, mam czas jak dzieciaki
g.....c - @Gvizdec: bez kitu jak bym sąsiada słyszał... przyszedł kiedyś żeby mu komp...

źródło: comment_T98xoMUb8t0aEnSxX0BuR0wqt8ownNDn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Januszer: Więcej wydasz na prywatne serwery niż na abo do Wowa. Nie uwierzę, że kogoś nie stać na wydatek o wartości 50 zł na miesiąc.
  • Odpowiedz
@ChochlikLucek: w gildii gdzie mam od ch.. znajomych a na zjazdy jezdzi ponad 100 osob srednio co roku, pare lat temu mielismy podobna sytuacje. W Cata - kumpel z gry, gosc kolo 50tki gral wylacznie pvp. Siedzial na tym #!$%@? tol barad cale wieczory, ktoregos razu drze sie na tsie #!$%@? pomocy gankujo mnie! Zbieramy ekipe caly raid i cisniemy tam aliantow, nagle slychac u niego smiech dzieciakow w tle i
  • Odpowiedz
Reakcja graczy LOLa, Fortnite czy innego CSGO na mój wiek

-coooo, masz 25 lat, ale jesteś stary

Reakcja graczy dowolnego MMO

-hehehe moja córka ma tyle lat iksde

@Gvizdec: No tak dziwne, że w mało popularnych, bądź bliskich śmierci grach jest mało dzieciarni.

...dlatego gram q3, bo tam same staruchy xD
  • Odpowiedz
@Rski chodzi też o to że totalnie nie ogarniam tego uniwersum ani jak to wszystko tam działa. Niby jedną gra a tu cały czas jakiś nowy WoW w sklepach, nie wiadomo od której strony do tego podejść nawet jakby się chciało. To są jakieś dodatki czy samodzielne wersje? Opłaca się grać w samą podstawową wersję? I w ogóle jaka jest polityka tych dlc bo chyba tak to można nazwać?
  • Odpowiedz
@g00tec: No mnie zawsze bawi to #!$%@?, że ktoś gra na prywatnych serwerach, bo go nie stać, po czym wydaje 600 zł na item shopy i inne badziewia na serwer, który upadnie za 3 dni. 50 zł da się zarobić w jeden dzień, tylko trzeba chcieć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gvizdec Pamiętam jak miałem z 14 lat, grałem w majnkrafta na serwerze z gildiami razem z gośćmi co już mieli dzieci i po 30 lat. To byli czasy. Jezu ale byłem rakiem xD
Tylko Okinawa i Tortuga #pdk może ktoś tu z nich mirkuje
  • Odpowiedz
@Januszer: Kupujesz abonament i grasz. Jak ci się spodoba to dokupujesz najnowszy dodatek (wychodzi za 3 dni) i to tyle z płatności. Dodam, że jak nie chcesz, to nie musisz kupować najnowszego dodatku.
  • Odpowiedz