Wpis z mikrobloga

Reakcja graczy LOLa, Fortnite czy innego CSGO na mój wiek
-coooo, masz 25 lat, ale jesteś stary
Reakcja graczy dowolnego MMO
-hehehe moja córka ma tyle lat iksde


#gry
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dominowiak: Sprawdz L2 classic. Po 8 latach przerwy postanowiłem sprobować kolejny raz sił w l2 i zapowiada się całkiem fajnie. 10€ miesięcznie ale nie ma trzody jak na privach :)
  • Odpowiedz
to samo w grach na telefon, mam w sojuszu samych ~40-50 a niektórzy nawet z swoimi dziećmi grają.
Pozdrawiam Empires & Puzzles
  • Odpowiedz
Reakcja graczy LOLa, Fortnite czy innego CSGO na mój wiek

-coooo, masz 25 lat, ale jesteś stary


@Gvizdec: A bo ja wiem, myślę że średnia to jakieś 18-20 w takim CS:GO

W Docie będzie
  • Odpowiedz
@Gvizdec: Jak miałam z 18-20 lat to najstarszym członkiem gildii (na Wowie) był chyba GM, 27 lat. Teraz mam 30 i w mojej gildii jestem jedna z młodszych. Gracze starzeją się razem z grą/typem gdy, wielu gra z sentymentu i przyzwyczajenia.

Ciężko, żeby starzy wyjadacze masowo zaczynali jarać się grą rocznik bieżący.
  • Odpowiedz
@Gvizdec: A propos kobiet w grach. Wstyd się przyznać. Miałem z 15 lat i grałem w Lineage 2 czarodziejką. No i wiadomo, grasz "pcią" żeńską to pytali czy jesteś w REALU. Szybko okazało się, że udawanie kobiety przynosi mega profity, tym bardziej jak się jest wirtualną "dziewczyną" clan lidera ... (nic odkrywczego dzisiaj)
Dostawałem itemy i pomoc, pozwalał przymierzać jego high grade stroje, chodziliśmy na randki do giants coś tam
  • Odpowiedz
@Januszer: spróbuj pograć w Guild Wars 2. Podstawowa gra jest za free bez opłat miesięcznych, potem z czasem możesz dokupić sobie dodatki - ponownie, bez opłat miesięcznych.
  • Odpowiedz
@g00tec: Ja zaczynałem pracować w wieku 19 lat to ludzie mający 24 dla mnie byli starzy, ci co skończyli 30 to dinozaury :). Teraz lvl 33 i jak słyszę, że ktoś ma 19 lat to to jest dziecko jeszcze :D. A gier multi unikam jak ognia bo masa dzieciaków gra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ChochlikLucek: ja nie zapomnę sytuacji jak koleś żonaty musiał afk na jedną rozgrywkę bo żonie się chciało r----c xD

My rozegralismy w tym czasie meczyk, trochę żenada jak sobie o tym pomyśle xD
  • Odpowiedz
@Shakko: grałem w GW2 jak wyszło jakieś 2 miechy, zrobilem end lvl i sprzedałem postać. Jest sens znow sobie pograć, pozmieniali coś urozmaicili?
  • Odpowiedz
voice activation na team speaku i nagle słychać

-posprzatalbys w tym pokoju straszny tu syf... Daj te brudne skarpetki do prania.. AA CO TU TYLE BUTELEK POD BIURKIEM JEZU


@Gvizdec: Dlatego przy Voice Activation zawsze miałem ustawione Ctrl+Z do szybkiego permanentnego wyciszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz