Wpis z mikrobloga

Reakcja graczy LOLa, Fortnite czy innego CSGO na mój wiek
-coooo, masz 25 lat, ale jesteś stary
Reakcja graczy dowolnego MMO
-hehehe moja córka ma tyle lat iksde


#gry
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Gvizdec: pamietam jak za szczeniaka w licbazie odkrylem czym jest lineage 2. Tak sie wciagnalem, ze w klasie maturalnej przestalem w ogole uczeszczac na lekcje i u------m rok. W sumie nie narzekam, wyszedlem na prosta, a z kolesiami z tamtej gildii do dzisiaj utrzymuje kontakt i spotkamy sie od czasu do czasu na piwie ( ͡ ͜ʖ ͡). Teraz raz na ruski rok odpale jakas
  • Odpowiedz
@viejra: No od czasów wyjścia gry sporo się zmieniło. Doszły 2 dodatki, które dały elitarne specjalizacje (inny styl grania dana klasa, nowe umiejetnosci, nowe bronie do ubrania dla danej klasy), masterki, mounty no i end game pve (raidy, fracki), bo to co było w podstawce ciężko nazwać jakkolwiek ciekawym (no, chyba że lubisz wymarłe dungi czy chodzenie po world bossach, które procz przyjemnosci wiele nie dają). Dodali troche nagrod do
  • Odpowiedz
Kiedys grałem w FIFA Mobile - byłem najmłodszy w ekipie, 2/3 gadało o życiu, malzenstwach i innych pierdołach. Jak się dowiedzieli o tym, że ja w tamtym czasie skończyłem 18 lvl (był to początek gry) to byli strasznie zdziwieni. Zresztą jakie tematy tam latały to głowa mała. Jeśli ktoś to czyta z Polish Elite to pozdrawiam (ten od Schalke) i dziękuję za wspólną grę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Gralem ponad 5lat w Perfect Worlda ale w ogóle mnie nie wciągnęło( ͡° ͜ʖ ͡°) Najstarszy ziomek jakiego poznalem to 61letni farmer z Texasu.
  • Odpowiedz
@Gvizdec W Mu w gildii na priv serwie mieliśmy 67 letnia babcie :D Czasami większość czasu staliśmy w miejscu i gadaliśmy z nią zamiast grać :D
  • Odpowiedz